Meghan Markle zalała się łzami, kiedy żegnała się z pracownikami w Londynie. Wyciekły szczegóły jej ostatniego spotkania

Meghan Markle pożegnała się z pracownikami w Londynie i wróciła do Kanady. Jak wyglądało jej ostatnie spotkanie na dworze królewskim?

Na początku stycznia Meghan Markle i książę Harry zdecydowali, że odejdą z rodziny królewskiej, by żyć niezależnie od wszelkich protokołów królewskich, móc samodzielnie decydować o sobie i pracować na własny rachunek. Formalnie książęcą parą przestaną być 31 marca, jednak ostatnie oficjalne wyjście mają już za sobą. Meghan pożegnała się już również z pracownikami w Londynie i wróciła do Kanady. Była ponoć bardzo smutna.

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Meghan Markle pożegnała się z pracownikami na królewskim dworze

Choć media stale donoszą, że Meghan wreszcie odżyła po odejściu z rodziny królewskiej, nie obyło się bez łez, kiedy w ostatnich dniach żegnała się z pracownikami. O wszystkim donosi „Telegraph”. 

Smutek był wyczuwalny. Smutne było to, że doszło do tego wszystkiego, nie udało się. W mniej niż dwa lata po wspaniałym ślubie z bajki, gdy pierwsza kolorowa osoba dołączyła do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jaką ironią jest to, że ostatnim jej zadaniem było świętowanie różnorodności, wyjątkowości i siły z nich płynących w Zjednoczonym Królestwie - napisała jedna z dziennikarek tego medium.

Przypomnijmy, ostatnie wyjście jako książęca para Sussex, Harry i Meghan zaliczyli w poniedziałek. Pojawili się w centrum Londynu na obchodach Dnia Wspólnoty Narodów. Obecni byli tam również księżna Kate i książę William. Głośnym echem odbiło się ich zachowanie. Według świadków i ekspertów, ignorowali żegnających się z tytułami Meghan i Harry’ego. Unikali ich spojrzeń i czuli wyższość, siedząc w pierwszym rzędzie.

Myślicie, że cieszą się z odejścia "konkurencji"? W końcu Kate jest teraz tą "dobrą księżną", a Meghan "złą", niepotrafiącą docenić tego, co dał jej los. 

CW

Więcej o:
Komentarze (12)
Meghan Markle zalała się łzami, kiedy żegnała się z pracownikami w Londynie. Wyciekły szczegóły jej ostatniego spotkania
Zaloguj się
 • tambourine_woman

  Oceniono 11 razy 5

  To aktorka :).

 • white_lake

  Oceniono 13 razy 5

  "Unikali ich spojrzeń i czuli wyższość, siedząc w pierwszym rzędzie".
  Jak takie piardy czytam, to też mi się płakać chce. Czy wy tak na poważnie, czy jaja sobie z ludzi robicie. Wpadam tu dla odmóżdżenia, ale tego już naprawdę nie da się czytać, nawet dla beki.

 • voyteko

  Oceniono 7 razy 1

  jakbym stracil tyle szmalu to tez bym sie lzami zalal...

 • algreg

  Oceniono 11 razy 1

  też zalałem się łzami ,że ta bladź wyjeżdża w pis...du. Podobno bardzo wrażliwie i z uczuciem traktowała swoich ludzi. Płaczę nieutulony w żalu

 • beton44

  Oceniono 12 razy 0

  Płakała - od jutra nie będzie miała kogo tłuc po pyskach za złe wypełnianie obowiązków :-)

 • art_102

  Oceniono 13 razy -1

  Oczywiście, ze przeżywała, bo zarówno ona jak i Harry bardzo są zżyci z ludźmi, z którymi współpracują, co zresztą widać przy okazji prawie wszystkich spotkań, gdzie zawsze jest pełno spontaniczności, radości i ich bliskości z ludźmi.
  Gdyby nie intrygi i knowanie Williama i Kate, którzy również do medialnej nagonki przyłożyli ręce, nigdy by takiej decyzji nie podjęli.

  Plotkowa gimbaza nadal bredzi:
  "Formalnie książęcą parą przestaną być 31 marca"
  "...żegnających się z tytułami Meghan i Harry’ego."
  Kolejny raz wkładam do glowy.
  Harry i Meghan NIE PRZESTAJĄ BYĆ KSIĄŻĘTAMI.
  Harry i Meghn NIE TRACĄ ŻADNYCH TYTUŁÓW!
  Zobowiązali sie na nieużywanie przez rok JKW..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX