Książę William zabrał księżną Kate na sekretną randkę w Londynie. Monarcha opowiedział o szczegółach tego wypadu

Książę William i księżna Kate są zwykle uważnie obserwowani, jednak ostatnio nikt nie zauważył, że para wybrała się na sekretną randkę. O szczegółach romantycznego wypadu opowiedział sam następca tronu.

Każdy ruch księcia Williama i księżnej Kate jest uważnie obserwowany. Romantyczne chwile czy wypady są trudne do zorganizowania. Okazuje się, że dla chcącego nic trudnego, bo para książęca ostatnio wybrała się na sekretną randkę. O jej kulisach opowiedział sam monarcha. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z wizytą w Irlandii. Tak się prezentowali

Sekretna randka Kate i Williama 

W ubiegłym tygodniu Kate i William podróżowali po Irlandii. Podczas spotkania w Galway, artyści prezentowali chłodzenie po linie. W tym momencie Kate zdradziła, że Charlotte pokochała gimnastykę. 

Charlotte interesuje się gimnastyką, wykonuje gwiazdy na rękach, ćwiczy stanie na rękach. Ta dyscyplina jest dobra dla ich rozwijania umiejętności równowagi i koordynacji - powiedziała księżna Kate.

Do wymiany zdań wtrącił się William, popierając słowa żony. Zdradził także, że ostatnio wybrali się na pokaz kanadyjskiej grupy artystycznej, która specjalizuje się w spektakularnych pokazach sztuki cyrkowej i ulicznej. 

Elastyczność jest naprawdę dobra dla zdrowia. Niedawno poszliśmy obejrzeć Cirque du Soleil, było niesamowicie - zdradził książę William.

Pokaz Cirque du Soleil, do którego nawiązał książę Cambridge, nie był wcale prywatnym występem. To było publiczne wydarzenie, które odbyło się w Royal Albert Hall. Słynna sala koncertowa jest położona blisko willi i rezydencji Kate i Williama w Londynie w Pałacu Kensington.

Ostatni czas nie był najłatwiejszy dla członków rodziny królewskiej, więc nic dziwnego, że Kate i William potrzebowali chwili relaksu. 9 marca monarchowie spotkali się z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów. Podczas tego spotkania księżna Kate unikała kontaktu wzrokowego z Meghan i Harrym, a książę William naprawdę oschle potraktował młodszego brata

DK