Paulina Krupińska pyta o opinie po debiucie w "DD TVN". Porównała się do Kate Middleton. Fanka: Nie widzę podobieństwa. Odpowiedziała

Paulina Krupińska w czwartek zadebiutowała w roli prowadzącej "Dzień dobry TVN". Była ciekawa reakcji widzów, dlatego zapytała się ich o nie na Instagramie. Przy okazji chciała wykazać się dystansem i porównała siebie do księżnej Kate.
Zobacz wideo

Podczas prezentacji wiosennej ramówki TVN-u ogłoszono, że do grona prowadzących "Dzień dobry TVN" dołączą Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Za nimi debiut w nowej roli i w czwartek 5 marca pojawili się na antenie. Modelka zapytała się na Instagramie widzów, jak ją oceniają.

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska w nowej roli

Krupińska dodała zdjęcie, na którym pozuje z Michałowskim. Podpis ma zabarwienie humorystyczne, bo Paulina porównała siebie do księżnej Kate, a swojego partnera z programu do Michaela Bublé.

Jak oceniacie debiut Kate Middleton w "DD TVN" u boku Michaela Bublé? Też widzicie to podobieństwo? PS. Dziękujemy całej fantastycznej ekipie @dziendobrytvn i Wam kochani, że byliście dzisiaj z Nami - napisała.
 

Internauci w większości podeszli do ich debiutu pozytywnie. Niektórzy zapewnili, że ze względu na Paulinę zaczną oglądać śniadaniówkę, bo urzeka ich naturalnością i spontanicznością. Post skomentowała także Anna Lewandowska, z którą modelka jest w dość bliskich relacjach:

Kochana brawaaaa super wyszło - zapewniła trenerka.

Skupili się także na jej porównaniu siebie do księżnej Kate.

Zdecydowanie ładniejsza od Kate.
Widzę Kate Middleton.
Podobna i to bardzo - zapewniają.

Jednak pojawił się także głos użytkowniczki Instagrama, która nie zgadza się z tymi opiniami:

Z całym szacunkiem, ale w obydwu przypadkach nie widzę żadnego podobieństwa - skomentowała.
Na tym zdjęciu widzę - odpisała jej Krupińska.

Dlaczego w ogóle prowadząca porównała siebie do żony księcia Williama? Obie mają podobne fryzury oraz warunki fizyczne. Są dość wysokie - modelka ma 178 cm wzrostu i jest wyższa od księżnej o trzy cm. Na ujęciu, jakie dodała Krupińska, ma także podobną minę do Kate. Nie bez znaczenia jest także stylizacja, w jakiej pojawiła się w swoim pierwszym odcinku. Miała na sobie skromną sukienkę w kolorze błękitu. A Wy widzicie podobieństwo?

Paulina Krupińska, księżna KatePaulina Krupińska, księżna Kate Instagram.com/ pkrupinska, AP

AW