Meghan Markle i książę Harry swoimi strojami chcą przekazać poddanym pewną wiadomość. Kolory mówią same za siebie

Meghan Markle i książę Harry podczas swoich "ostatnich wyjść" zachwycili kreacjami - zwłaszcza księżna, która postawiła na fenomenalne kolory. W ich stylizacjach pary zakodowana została jednak też ważna wiadomość.

Meghan Markle i książę Harry ustępują z piastowania oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Od kilku dni mamy możliwość oglądania serii ich "ostatnich wyjść". Królewska para przybyła m.in. na muzyczny festiwal Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynierozdaniu nagród Endeavour Fund Awards oraz zaprezentowała się pod opactwem westminsterskim z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów. Podczas kolejnych wydarzeń para zachwyca swoimi outfitami. Nietrudno zauważyć, że w swoich stylizacjach małżonkowie stawiają na wyraziste kolory. Jak się jednak okazuje, nic tu nie jest kwestią przypadku.

Elegancka i stylowa Meghan Markle. Zobaczcie jej najciekawsze kreacje.

Zobacz wideo

Co mówią stylizacje Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Za każdym razem, kiedy członkowie rodziny królewskiej pokazują się publicznie, ich strój musi być przemyślany. Każda stylizacja niesie ze sobą pewien przekaz. Pewnych intencji możemy też doszukiwać się w strojach, które na ostatnie wyjścia przywdziali Meghan Markle i książę Harry. Książęca para swoimi dopasowanymi kolorystycznie stylizacjami pragnie zaświadczyć o swojej solidarności i jednomyślności w obliczu odejścia z rodziny królewskiej.

W ubiegłym tygodniu, podczas rozdania nagród Endeavour Fund Awards, Meghan była odziana w błękitną sukienkę projektu Victorii Beckham. Kreacja aktorki idealnie zgrywała się z granatowym garniturem i krawatem księcia Harry'ego. Błękit to kolor, który kojarzy się z zaufaniem, zależnością i rzetelnością. Było to pierwsze oficjalne wyjście pary po ogłoszeniu megxitu, przez taki dobór kolorów para chciała więc przedstawić Meghan w innym, łagodniejszym świetle - bez nadmiernej pewności siebie. 

Kolejną okazją do ukazania jedności pomiędzy małżonkami był festiwal muzyczny Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynie. Oboje zaprezentowali się w czerwonych, energetycznych stylizacjach. Jak twierdzi australijska psycholog Karen Haller, specjalistka w dziedzinie teorii koloru, czerwień w kulturze zachodu kojarzy się z miłością, w Chinach zaś z pomyślnością i szczęściem. Podczas tego wyjścia para chciała publicznie zamanifestować swoje uczucie, a jednocześnie wyrazić nadzieję na pomyślne uzyskanie finansowej niezależności.

9 marca, z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów, Meghan Markle zaprezentowała pod Opactwem Westminsterskim szmaragdową kreację projektu Emilii Wickstead. Kolor sukienki aktorki zgrywał się z podszewką garnituru Harry'ego. Zieleń przywodzi na myśl roślinne liście, symbolizując tym samym nowy początek, wzrost, nadzieję na rozwój i ambicję. Trzeba przyznać, że to bardzo wymowne w przypadku pary rozpoczynającej zupełnie nowy etap w życiu.

Przypuszczalibyście, że strój Meghan Markle i księcia Harry'ego niesie ze sobą tyle ukrytych znaczeń?

JP

Więcej o:
Komentarze (6)
Meghan Markle i książę Harry swoimi strojami chcą przekazać poddanym wiadomość
Zaloguj się
 • cerrie35

  Oceniono 6 razy 6

  O matko, to jak ja przez cały ostatni tydzień ubierałam się praktycznie na czarno, to znaczy, że np. cały tydzień robiłam swojemu facetowi awantury o byle pierdoły? No bo przecież czerń, więc pewnie same złe rzeczy miałam do przekazania tym samym swojemu facetowi :-P No bez jaj. Żeby po kolorze ubrań wróżyć jak się układa w czyimś związku. Tak to jest jak kończy się gó*no studia i trzeba sobie znaleźć pracę.

 • white_lake

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli tak, to znaczy, że jej strój podczas ostatniego wyjścia przed ucieczką do Kanady też był ukrytym komunikatem :D Słynny golf i spódnica w kolorze kupy.

 • boo-boo

  Oceniono 1 raz 1

  Autor JP to chyba skrót od ja pier...olę....
  Jak można takiego gniota popełnić ?
  Jak już piszecie o niej księżna to nie piszcie Markle bo tego nazwiska nie nosi po ślubie.
  Potem jeszcze lepiej autorzyna wystukał "królewska para", a potem "książęca para" - no królewską to na pewno nie są.
  "opactwo westminsterskie" to się z wielkich liter pisze- nazwa własna.
  "przywdziani, odziana" - czy my mamy średniowiecze ?
  "outfitami" ? - zabrakło słów w języku polskim ?
  I jej kreacja na pewno nie była w kolorze zielonym.

 • aia7

  Oceniono 1 raz 1

  A obywatele UK doskonale znają symbolikę kolorów!

 • andy_1

  0

  Zieleń kojarzy się z liśćmi???? Nigdy bym na to nie wpadł.... 🤣🤣🤣🤣

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX