Meghan Markle i książę Harry swoimi strojami chcą przekazać poddanym pewną wiadomość. Kolory mówią same za siebie

Meghan Markle i książę Harry podczas swoich "ostatnich wyjść" zachwycili kreacjami - zwłaszcza księżna, która postawiła na fenomenalne kolory. W ich stylizacjach pary zakodowana została jednak też ważna wiadomość.

Meghan Markle i książę Harry ustępują z piastowania oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej. Od kilku dni mamy możliwość oglądania serii ich "ostatnich wyjść". Królewska para przybyła m.in. na muzyczny festiwal Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynierozdaniu nagród Endeavour Fund Awards oraz zaprezentowała się pod opactwem westminsterskim z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów. Podczas kolejnych wydarzeń para zachwyca swoimi outfitami. Nietrudno zauważyć, że w swoich stylizacjach małżonkowie stawiają na wyraziste kolory. Jak się jednak okazuje, nic tu nie jest kwestią przypadku.

Elegancka i stylowa Meghan Markle. Zobaczcie jej najciekawsze kreacje.

Zobacz wideo

Co mówią stylizacje Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Za każdym razem, kiedy członkowie rodziny królewskiej pokazują się publicznie, ich strój musi być przemyślany. Każda stylizacja niesie ze sobą pewien przekaz. Pewnych intencji możemy też doszukiwać się w strojach, które na ostatnie wyjścia przywdziali Meghan Markle i książę Harry. Książęca para swoimi dopasowanymi kolorystycznie stylizacjami pragnie zaświadczyć o swojej solidarności i jednomyślności w obliczu odejścia z rodziny królewskiej.

W ubiegłym tygodniu, podczas rozdania nagród Endeavour Fund Awards, Meghan była odziana w błękitną sukienkę projektu Victorii Beckham. Kreacja aktorki idealnie zgrywała się z granatowym garniturem i krawatem księcia Harry'ego. Błękit to kolor, który kojarzy się z zaufaniem, zależnością i rzetelnością. Było to pierwsze oficjalne wyjście pary po ogłoszeniu megxitu, przez taki dobór kolorów para chciała więc przedstawić Meghan w innym, łagodniejszym świetle - bez nadmiernej pewności siebie. 

Kolejną okazją do ukazania jedności pomiędzy małżonkami był festiwal muzyczny Mountbatten w Royal Albert Hall w Londynie. Oboje zaprezentowali się w czerwonych, energetycznych stylizacjach. Jak twierdzi australijska psycholog Karen Haller, specjalistka w dziedzinie teorii koloru, czerwień w kulturze zachodu kojarzy się z miłością, w Chinach zaś z pomyślnością i szczęściem. Podczas tego wyjścia para chciała publicznie zamanifestować swoje uczucie, a jednocześnie wyrazić nadzieję na pomyślne uzyskanie finansowej niezależności.

9 marca, z okazji obchodów Dnia Wspólnoty Narodów, Meghan Markle zaprezentowała pod Opactwem Westminsterskim szmaragdową kreację projektu Emilii Wickstead. Kolor sukienki aktorki zgrywał się z podszewką garnituru Harry'ego. Zieleń przywodzi na myśl roślinne liście, symbolizując tym samym nowy początek, wzrost, nadzieję na rozwój i ambicję. Trzeba przyznać, że to bardzo wymowne w przypadku pary rozpoczynającej zupełnie nowy etap w życiu.

Przypuszczalibyście, że strój Meghan Markle i księcia Harry'ego niesie ze sobą tyle ukrytych znaczeń?

JP

Więcej o: