Georgina Rodriguez pojawiła się na pokazie mody z najstarszym synem Cristiano Ronaldo. Wyrósł i jest coraz bardziej podobny do taty

Georgina Rodriguez, parnterka Cristiano Ronaldo na Fashion Weeku w Mediolanie postanowiła wybrać się z 10-letnim Cristiano Ronaldo Juniorem. Ich wspólne zdjęcia są urocze!

Georgina Rodriguez od lat jest partnerką żywej legendy piłki nożnej, Cristiano Ronaldo. Choć owocem ich związku jest dwuletnia córeczka Alana Martina, to Georgina często zajmuje się też pozostałymi dziećmi piłkarza. Dowodem na to są chociażby zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych, na których możemy zobaczyć, że często spędzają wspólnie czas.

Georgina Rodrigez na pokazie mody z synem Ronaldo

Tak było i tym razem. Georgina jako przykładna macocha wybrała się na pokaz mody w Mediolanie razem ze swoim pasierbem, Cristiano Ronaldo Juniorem. Fotoreporterzy przyłapali ich w pierwszym rzędzie. Modelka na tę okazję wybrała biały komplet, który idealnie współgrał z jej ciemną karnacją. Kreację dopełniła piękną torebką Louis Vuitton. Cristiano Ronaldo Junior natomiast ubrany był w aksamitną marynarkę, którą połączył z dżinsowymi spodniami. Największą uwagę zwraca fakt, że jest już naprawdę duży i bardzo przypomina swojego sławnego tatę.

 

Przypomnijmy, że piłkarz i hiszpańska modelka spotykają się od 2015 roku. Historia ich znajomości jest dość intrygująca. Piłkarz poznał bowiem swoją ukochaną, kiedy ta była ekspedientką w sklepie Gucci. Wszyscy głośno komentowali zachowanie Ronaldo, który związał się z Georginą tuż po rozstaniu z Iriną Shayk. Była to najwyraźniej miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ zdecydowali się na dziecko. Ich córka, Alana, przyszła na świat 13 listopada 2017 roku. Para bardzo się kocha i wspiera, co często potwierdza swoim zachowaniem. Wystarczy wspomnieć o licznych oskarżeniach piłkarza o gwałt. Kiedy wiele osób wylewało na niego wiadro pomyj, Rodriguez stale przy nim była.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką

Nic tylko zazdrościć takiej miłości. 

BO