Partnerka Cristiano Ronaldo świętowała 26. urodziny. Pokazała mnóstwo zdjęć z rodzinnej imprezy, ale uwagę zwraca to, jak nazwała piłkarza. Był ślub?

Georgina Rodriguez świętowała właśnie swoje 26. urodziny. Impreza odbyła się w rodzinnym gronie, a solenizantka podzieliła sie z internautami uroczymi zdjęciami. Jednak to nie one zwracają największą uwagę.

Cristiano Ronaldo już od kilku lat jest związany z hiszpańską modelką, Georginą Rodriguez. Owocem ich związku jest dwuletnia córka, Alana Martina. Zarówno piłkarz, jak i jego partnerka często publikują w mediach społecznościowych rodzinne fotografie. Nie ulega wątpliwości, że tworzą udany i szczęśliwy związek. Już od dawna spekuluje się, że Ronaldo i Rodriguez wzięli potajemny ślub. I ostatni wpis Georginy chyba to potwierdza!

Cristiano Ronaldo jest świetnym tatą:

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo wziął ślub?

26-letnia modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z rodzinnej imprezy urodzinowej. Dumny mąż nie zapomniał o balonach i wielu bukietach pięknych kwiatów. Tort natomiast był skromny, ale znalazły się na nim świeczki z cyframi oddającymi lata Georginy.

Jednak największą uwagę przykuwa sam opis, w którym Rodriguez nazwała Ronaldo swoim mężem!

Szczęśliwe 26. Dla mnie, bardzo szczęśliwe. Nie mogę o więcej prosić. Po prostu pragnę dużo zdrowia dla mojej rodziny i dla mnie. Dziękuję wszystkim za gratulacje, kwiaty i miłość. I dziękuję mojemu mężowi za to, że dał mi najlepsze życie, nasze dzieci. Kocham Cię - napisała.
 

Myślicie, że rzeczywiście piłkarz i modelka wzięli ślub?

KB