Georgina Rodriguez zatańczyła na festiwalu muzycznym w San Remo. Musicie zobaczyć reakcję Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez wystąpiła na scenie muzycznego festiwalu w San Remo. Była nie tylko jedną z gospodyń, ale i gwiazdą specjalną. Zatańczyła ogniste tango. Dumny Cristiano Ronaldo był na widowni.

Georgina Rodriguez była jedną z gwiazd 70. festiwalu muzycznego w San Remo. Poprowadziła galę, która zorganizowana została w sobotę, 9 lutego. Dla gości przygotowała także nie lada niespodziankę. Zatańczyła ogniste tango i wzbudziła zachwyt publiczności. Wszystko z pierwszego rzędu bacznie obserwował Cristiano Ronaldo. Nie krył dumy. 

Cristiano Ronaldo na uroczym nagraniu z córką. 

Zobacz wideo

Georgina Rodriguez na festiwalu w San Remo

Hiszpańska modelka dała popis swoich tanecznych umiejętności. Na scenie w San Remo zaprezentowała tango. Miała na sobie kusy, czarny strój, który podkreślił jej zgrabną sylwetkę. Na wszystko z dumą, ale i pewnie lekką zazdrością patrzył piłkarz Realu Madryt. Cristiano siedział w pierwszym rzędzie i podziwiał ukochaną. Po występie uściskał Georginę i na oczach całego świata pocałował ją. Nagranie już staje się hitem sieci.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez - historia związku

Piłkarz i hiszpańska modelka spotykają się od 2015 roku. Wszyscy głośno komentowali zachowanie Ronaldo, który związał się z Georginą chwilę po rozstaniu z Iriną Shayk. Była to najwyraźniej miłość od pierwszego wejrzenia, bo Cristiano zdecydował się z nią na dziecko. Ich córka, Alana, przyszła na świat 13 listopada 2017 roku. Para bardzo się kocha i wspiera. Wystarczy wspomnieć o licznych oskarżeniach piłkarza o gwałt. Kiedy wiele osób wylewało na niego wiadro pomyj, Rodriguez stale przy nim była i nie zostawiła go.

CW

Więcej o: