Georgina Rodriguez zaszalała z prezentem na urodziny Cristiano Ronaldo. Zobaczcie jego reakcję na cacko za milion

Cristiano Ronaldo obchodził właśnie sowje 35. urodziny. Z tej okazji ukochana sprawila mu prezent, o którym większość mężczyzn może jedynie pomarzyć.

Cristiano Ronaldo od kilku lat związany jest z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez. Spekulowano nawet o ich potajemnym ślubie, jednak do tej pory nie wiadomo, czy zdecydowali się sformalizować swój związek. Owocem ich miłości jest dwuletnia córka Alana Martina. Cristiano i Georgina nie mają problemu z pokazywaniem swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Na ich profilach znajdziemy mnóstwo zdjęć ze wspólnych wakacji, czy domowych pieleszy. Urodziny Cristiano oczywiście też były zrelacjonowane, a było co filmować.

Cristiano Ronaldo i urocze wideo z jego córeczką:

Zobacz wideo

Czym jeździ Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo w swojej kolekcji ma kilka luksusowych samochodów. W jego garażu stoją m.in. Mercedes-AMG S65 Coupe, McLaren Senna, czy Bugatti Chiron, jednak nawet ta liczna kolekcja ostatnio się powiększyła i to o niezłe cacko. 

5 lutego Cristiano Ronaldo obchodził swoje 35. urodziny. Z tej okazji, jego ukochana zorganizowała kolację dla solenizanta i jego najbliższych, jednak największą niespodziankę zostawiła na sam koniec. Nieopodal restauracji, w jakiej świętowali, w wąskiej uliczce czekał na niego prezent i to nie byle jaki. Okazał się nim zawinięty w czerwoną kokardę SUV Mercedes Benz Klasy G. Na taki model mogą pozwolić sobie jedynie nieliczni, bowiem do najtańszych nie należy. 

 

Ile kosztuje samochód Cristiano Ronaldo? 

Najnowszy model tego cacka, to koszt około miliona złotych. W porównaniu do pozostałych samochodów piłkarza ta suma niczym się nie wyróżnia, jednak wciąż robi wrażenie. Jesteśmy ciekawi, jak zrewanżuje się Cristiano. 

RG

Więcej o: