Cristiano Ronaldo utrzymuje swoją partnerkę. Ile "płaci" Georginie Rodriguez? To ogromna kwota

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców i stać go na spełnianie wszystkich zachcianek ukochanej. Georgina Rodriguez dostaje od niego nawet wysokie "kieszonkowe".

Portugalczyk Cristiano Ronaldo od 2015 roku jest szczęśliwie zakochany w hiszpańskiej modelce, Georginie Rodriguez. Historia ich znajomości jest dość intrygująca. Piłkarz poznał bowiem swoją ukochaną, kiedy ta była... ekspedientką w sklepie Gucci! Nie wszystkim związek Ronaldo z Georginą się spodobał, gdyż piłkarz związał się z nią zaledwie chwilę po rozstaniu z Iriną Shayk. Para szybko zdecydowała się jednak na dziecko i ich córka Alana urodziła się 13 listopada 2017 roku.

Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo utrzymuje partnerkę

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już parą od pięciu lat, lecz wygląda na to, że uczucie piłkarza do modelki nie słabnie. Wystarczy przypomnieć, z jaką dumą oglądał ogniste tango w wykonaniu swojej ukochanej a także fakt, iż zmienił zapis w swoim testamencie. W razie śmierci sportowca, to jego ukochana odziedziczy całą fortunę. Również Georgina Rodriguez chętnie daje piłkarzowi dowody swojej miłości, kupując mu drogie prezenty. Na ostatnie urodziny podarowała mu wartego milion złotych mercedesa. Obserwując parę na Instagramie, trudno nie zauważyć, iż prowadzą naprawdę luksusowe życie.

Taki prestiż jest oczywiście możliwy dzięki horrendalnie wysokim zarobkom piłkarza. Nie trudno się więc domyślić, iż to właśnie Cristiano Ronaldo utrzymuje ukochaną. Sensacją jest jednak informacja, do której dotarł The Sun. Georgina Rodriguez ma bowiem otrzymywać od piłkarza specjalne "kieszonkowe". O jakiej sumie mówimy? Według wspomnianego portalu modelka miesięcznie otrzymuje od ukochanego 80 tysięcy funtów, czyli w przybliżeniu 410 tysięcy złotych. Dla przeciętnego Polaka to niewyobrażalna kwota, ale dla Ronaldo nie jest ona specjalnym problemem. Piłkarz zarabia rocznie 144 miliony złotych. 

Też chcielibyście dostawać takie "kieszonkowe"?

JP

Więcej o:
Komentarze (29)
Cristiano Ronaldo utrzymuje swoją partnerkę. Ile "płaci" Georginie Rodriguez? To ogromna kwota!
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 14 razy 10

  nazywajmy sprawy po imieniu - nie "kieszonkowe" tylko wynagrodzenie dla przykrywki

 • jr968

  Oceniono 7 razy 7

  Powiedzmy, że seks co drugi dzień (choć jak na niego patrzę, to raczej raz na miesiąc). Za jeden numerek wychodzi 27 tysiaków. I co, dubajanki, łyso wam???

 • lasalu

  Oceniono 11 razy 7

  Większość pieniędzy idzie do Maroka. Ona dostaje tylko 1% sumy.

 • striepo

  Oceniono 9 razy 7

  nawet wysokie kieszonkowe.
  Całe szczęcie, że gimbaza za pisanie takich tekstów nawet wysokiego kieszonkowego nie dostaje.
  Wszyscy wiedzą. że kobiety w życiu Ronaldo to jedna wielka ściema, trudno jest być ojcem jeżeli jest się pasywnym ponoć w seksie, dzieci ponoć z probówki/surogatki heh
  No ale o Kammelu też wszyscy wiedzą, podobnie jak o Piasecznym.
  Są jacy sa nic mi do tego, do łóżka im nie zaglądam ale nie ogłupiajmy czytelnika.

 • pissucks

  Oceniono 6 razy 6

  Na waciki ma, i wolność, bo Ronnie nie gustuje w paniach ...

 • mutterpol

  Oceniono 2 razy 2

  Nööö, nie chcielibyśmy ;)))
  Bosz!!!

 • elenem

  Oceniono 1 raz 1

  Szczerze mówiąc- piękna para ! Śliczna kobieta, bardzo elegancka.
  Lewandowscy i inni nawet koło nich nie stają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX