Cristiano Ronaldo utrzymuje swoją partnerkę. Ile "płaci" Georginie Rodriguez? To ogromna kwota

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbogatszych sportowców i stać go na spełnianie wszystkich zachcianek ukochanej. Georgina Rodriguez dostaje od niego nawet wysokie "kieszonkowe".

Portugalczyk Cristiano Ronaldo od 2015 roku jest szczęśliwie zakochany w hiszpańskiej modelce, Georginie Rodriguez. Historia ich znajomości jest dość intrygująca. Piłkarz poznał bowiem swoją ukochaną, kiedy ta była... ekspedientką w sklepie Gucci! Nie wszystkim związek Ronaldo z Georginą się spodobał, gdyż piłkarz związał się z nią zaledwie chwilę po rozstaniu z Iriną Shayk. Para szybko zdecydowała się jednak na dziecko i ich córka Alana urodziła się 13 listopada 2017 roku.

Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo utrzymuje partnerkę

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez są już parą od pięciu lat, lecz wygląda na to, że uczucie piłkarza do modelki nie słabnie. Wystarczy przypomnieć, z jaką dumą oglądał ogniste tango w wykonaniu swojej ukochanej a także fakt, iż zmienił zapis w swoim testamencie. W razie śmierci sportowca, to jego ukochana odziedziczy całą fortunę. Również Georgina Rodriguez chętnie daje piłkarzowi dowody swojej miłości, kupując mu drogie prezenty. Na ostatnie urodziny podarowała mu wartego milion złotych mercedesa. Obserwując parę na Instagramie, trudno nie zauważyć, iż prowadzą naprawdę luksusowe życie.

 

Taki prestiż jest oczywiście możliwy dzięki horrendalnie wysokim zarobkom piłkarza. Nie trudno się więc domyślić, iż to właśnie Cristiano Ronaldo utrzymuje ukochaną. Sensacją jest jednak informacja, do której dotarł The Sun. Georgina Rodriguez ma bowiem otrzymywać od piłkarza specjalne "kieszonkowe". O jakiej sumie mówimy? Według wspomnianego portalu modelka miesięcznie otrzymuje od ukochanego 80 tysięcy funtów, czyli w przybliżeniu 410 tysięcy złotych. Dla przeciętnego Polaka to niewyobrażalna kwota, ale dla Ronaldo nie jest ona specjalnym problemem. Piłkarz zarabia rocznie 144 miliony złotych. 

Też chcielibyście dostawać takie "kieszonkowe"?

JP

Więcej o: