Cristiano Ronaldo postanowił zmienić istotny zapis w testamencie. Fortunę piłkarza odziedziczy Georgina Rodriguez

Jak informuje hiszpański dziennik "ABC", Cristiano Ronaldo zmienił swój testament. Teraz w przypadku nagłej śmierci piłkarza jego majątek przejmie Georgina Rodriguez.

Szacuje się, że majątek Cristiano Ronaldo wynosi ponad 300 mln euro. Ta kwota jednak stale rośnie. Piłkarz zarabia fortunę na boisku, ale nie tylko. Spore pieniądze zgarnia też dzięki reklamom i kilku biznesom, które prowadzi. Cristiano poważnie myśli o swoich zarobkach, ale też o tym, co stanie się z pieniędzmi po jego śmierci. Jak donosi hiszpański dziennik "ABC" Ronaldo spotkał się niedawno ze swoimi prawnikami, by wprowadzić dość istotne zmiany dotyczące odziedziczenia jego majątku. Piłkarz w swoim testamencie uwzględnił Georginę Rodriguez.

ZOBACZ TEŻ: Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Jest jego piękna ukochana, jacuzzi i wielka dmuchana zjeżdżalnia. Taki to pożyje!

Cristiano Ronaldo zmienił testament. Fortunę przejmie Georgina Rodriguez

Cristiano Ronaldo związany jest z Georginą Rodriguez od kilku lat. Owocem ich miłości jest córka, Alana Martina. Ostatnio pojawiły się nawet spekulacje, że para wzięła sekretny ślub. Rodriguez została włączona do grona dziedziczących po Ronaldo, ale co również istotne, w razie przedwczesnej śmierci piłkarza spadkiem będzie zarządzać jego matka Dolores Aveiro. 

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmiCristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez z dziećmi instagram/georginagio

Portugalscy dziennikarze przypuszczają, że Ronaldo i Rodriguez rzeczywiście wzięli potajemny ślub i to dlatego kobieta została włączona do spadku. Myślicie, że to prawda?

Mimo że Christiano Ronaldo najlepsze lata ma już za sobą, wciąż jest gwiazdą piłki nożnej. Zobacz, jak w minionym sezonie strzelał bramki. Finezja!

Zobacz wideo

DH