Cristiano Ronaldo pokazał nieznane oblicze. Tuli córeczkę i relaksuje się przed telewizorem. Najwyraźniej odnajduje się w roli domatora

Cristiano Ronaldo pochwalił się rodzinnym filmikiem. Od tej strony nie znaliśmy piłkarza.

Ostatnio Cristiano Ronaldo wraz z rodziną wypoczywał na Lazurowym Wybrzeżu. Dzięki paparazzi mieliśmy okazję oglądać zdjęcia sportowca relaksującego się na wynajętym luksusowym jachcie, za który trzeba zapłacić 200 tys. dolarów tygodniowo. Mimo że "CR7" jest milionerem, czasem lubi też zaszyć się w domowym zaciszu i spędzić czas z najbliższymi. Ostatnio pochwalił się wyjątkowym filmikiem.

Rodzinny Cristiano Ronaldo

Piłkarz pochwalił się na InstaStory słodkim filmikiem, na którym pokazał swoją dużą rodzinę. Mogliśmy zobaczyć, jak gwiazdor Juventusu Turyn trzyma na kolanach najmłodszą córeczkę. Ronaldo pokazał też swoją partnerkę, Georignę. Z twarzy 25-latki nie schodził uśmiech. Nic dziwnego, modelka prawdopodobnie jest w ciąży.

Para pojawiła się ostatnio na gali "Marca Legend Award", gdzie Cristiano odebrał kolejną nagrodę. Jednak tym razem w centrum uwagi była modelka, a raczej jej zaokrąglony brzuch. W obcisłej sukience Georgina Rodriguez wyglądała, jakby spodziewała się kolejnego dziecka.

Przypomnijmy, Ronaldo jest już ojcem 9-letniego Cristiano Juniora, którego urodziła tajemnicza kobieta. Ma też dwuletnie bliźniaki, córkę Evę oraz syna Mateo, które przyszły na świat dzięki surogatce. Natomiast najmłodsza córka, dwuletnia Alana, jest owocem miłości piłkarza i jego obecnej partnerki.

Widać, że para tworzy cudowną rodzinę, która być może wkrótce się powiększy:)

Cristiano Ronaldo lata świetności ma już za sobą. Mimo wszystko wciąż jest gwiazdą piłki nożnej. Zobacz, jak w minionym sezonie strzelał bramki w barwach Juventusu. Jest wirtuozem futbolu!

Zobacz wideo

AD

Więcej o: