Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Jest jego piękna ukochana, jacuzzi i wielka dmuchana zjeżdżalnia. Taki to pożyje!

Cristiano Ronaldo wraz z rodziną właśnie wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Piłkarz wynajął luksusowy jacht, za który trzeba zapłacić 200 tys. dolarów tygodniowo.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo w styczniu tego roku usłyszał wyrok za oszustwa podatkowe. Piłkarz zatajał część swoich zarobków, dzięki czemu uniknął zapłacenia prawie 6 milionów euro Urzędowi Skarbowemu. Za przestępstwo został skazany na 23 miesiące więzienia w zawieszeniu i musiał zapłacić 18,8 mln euro grzywny. Mimo to sportowiec i tak opływa w luksusy. Stać go na drogie wakacje na najwyższym poziomie. Właśnie bawi się na Lazurowym Wybrzeżu.

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie wartym 19 mln dolarów

Piłkarz wybrał się wraz z rodziną na urlop. Z tej okazji wynajął jacht za 200 tys. dolarów tygodniowo, a cała łódź warta jest 19 milionów dolarów! W środku znajduje się sześć kabin, siłownia, jacuzzi i kino. Ponadto w wyposażeniu są również skutery wodne, sprzęt do nurkowania oraz... wielka zjeżdżalnia. Cristiano świetnie się bawi, co widać na zdjęciach.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo JBMPhotos / JBMPhotos/Jbm Photos/East News

Taki to pożyje. Zazdrościmy.

JP

Więcej o:
Komentarze (69)
Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Jest jego piękna ukochana, jacuzzi i wielka dmuchana zjeżdżalnia. Taki to pożyje!
Zaloguj się
 • Gość: Lucky

  Oceniono 23 razy 15

  No cóż A ja łudeczka warta 500zł piwko z biedry i wędka w ręku.też się świetnie bawię.

 • Gość: ja6

  Oceniono 27 razy 11

  i to sa wakacje godne pozazdroszczenia a dziewczyna jest sliczna i zgrabna po porodzie. a nie smutek i bidne wczasy blisko kraju

 • Gość: Mary

  Oceniono 28 razy 10

  Nie...nie zazdrościmy. Ciężko SAM na to zareagował.. no plus talent od Bozi 😊

 • Gość: swan

  Oceniono 9 razy 9

  ta łódka na pewno nie kosztuje 19 mln dolcy... Ona jest kilkukrotnie droższa...

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 11 razy 7

  Bez jaj! Co za bzdury piszecie! Zwykły 47-metrowy jacht już dosyć przechodzony, którego cena wywoławcza wynosiła 16,5 mln euro z Vatem. Poszedł w zeszłym roku poniżej tej kwoty. Żaden luksus. Miło że Cristiano nie ma poprzewracane w głowie i poszedł po taniości a nie epatował kasą.
  Gdyby wynajął jacht Kulczyka za 1,2 mln euro za tydzień to można by było kręcić nosem. A tak, to tylko fajnie jest że sodówa do głowy nie bije!

 • Gość: Alojzy

  Oceniono 11 razy 7

  A najlepsze że Ronaldo robi kupę w taki sam sposób jak każdy, i jego też śmierdzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX