Cristiano Ronaldo szaleje na luksusowym jachcie. Jest jego piękna ukochana, jacuzzi i wielka dmuchana zjeżdżalnia. Taki to pożyje!

Cristiano Ronaldo wraz z rodziną właśnie wypoczywa na Lazurowym Wybrzeżu. Piłkarz wynajął luksusowy jacht, za który trzeba zapłacić 200 tys. dolarów tygodniowo.
Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo w styczniu tego roku usłyszał wyrok za oszustwa podatkowe. Piłkarz zatajał część swoich zarobków, dzięki czemu uniknął zapłacenia prawie 6 milionów euro Urzędowi Skarbowemu. Za przestępstwo został skazany na 23 miesiące więzienia w zawieszeniu i musiał zapłacić 18,8 mln euro grzywny. Mimo to sportowiec i tak opływa w luksusy. Stać go na drogie wakacje na najwyższym poziomie. Właśnie bawi się na Lazurowym Wybrzeżu.

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie wartym 19 mln dolarów

Piłkarz wybrał się wraz z rodziną na urlop. Z tej okazji wynajął jacht za 200 tys. dolarów tygodniowo, a cała łódź warta jest 19 milionów dolarów! W środku znajduje się sześć kabin, siłownia, jacuzzi i kino. Ponadto w wyposażeniu są również skutery wodne, sprzęt do nurkowania oraz... wielka zjeżdżalnia. Cristiano świetnie się bawi, co widać na zdjęciach.

Cristiano RonaldoCristiano Ronaldo JBMPhotos / JBMPhotos/Jbm Photos/East News

Taki to pożyje. Zazdrościmy.

JP

Więcej o: