Iga Lis doceniona przez amerykańskiego "Vogue'a". Jej zdjęcie trafiło na stronę prestiżowego magazynu

Iga Lis zachwyciła swoją stylizacją amerykańskiego fotografa, który współpracuje z magazynem "Vogue". Dzięki temu zdjęcie córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa trafiło na stronę internetową tego prestiżowego pisma.

Iga Lis jakiś czas temu gościła w Londynie podczas London Fashion Week. Prawdopodobnie nie spodziewała się wówczas, że wizyta ta zaowocuje tym, że jej zdjęcie zostanie opublikowane w amerykańskiej edycji "Vogue".

Iga Lis doceniona przez "Vogue"

Amerykański fotograf Phil Oh podczas London Fashion Week robił zdjęcia najlepiej ubranym osobom. Okazuje się, że ubrana w elegancki, acz prosty kostium, Iga Lis nie umknęła jego uwadze. I nie dziwimy się temu wcale, bo stylizacja Lis - beżowy żakiet zestawiony z białym golfem i ciemnymi spodniami wygląda bardzo stylowo. Do tego córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa dobrała botki na szerokim obcasie i ciemną torebkę. Uwagę zwracają również rozpuszczone blond włosy Igi i jej prosty makijaż. 

Iga Lis pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobił jej Oh i podziękowała za nie. Dodatkowo na InstaStories dodała screen ze strony amerykańskiego "Vogue'a", gdzie opublikowano zdjęcie 20-latki (zdjęcie w naszej galerii, w górnej części artykułu)

 

ZOBACZ TEŻ: Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się? Córka Kingi Rusin pokazała zdjęcie z pierścionkiem. Skomentowała już doniesienia. Krótko i wprost

Fani komentują zdjęcie Igi Lis

Pod instagramowym wpisem Igi Lis pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie szczędzili 20-latce komplementów. 

Wspaniała!
Klasa!
Olśniewająca jesteś - pisali. 

Fotografie skomentowała nawet Anna Lewandowska, która opublikowała wymowną emotikonę. 

Komentarz Anny LewandowskiejKomentarz Anny Lewandowskiej Screen Instagram/ iga_lis

My również jesteśmy pod wrażeniem stylizacji młodej Lisówny. Gratulujemy jej też sukcesu. A wam, jak podoba się córka Kingi Rusin w takiej odsłonie?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.