Królowa Elżbieta po raz pierwszy na... pokazie mody. Bawiła się świetnie! I to w jakim towarzystwie

Królowa Elżbieta II po raz pierwszy uczestniczyła w pokazie mody. Monarchini pojawiła się na pokazie Richarda Quinna w ramach londyńskiego tygodnia mody.

Królowa Elżbieta II pojawiła się na pokazie w towarzystwie Anny Wintour, redaktorki naczelnej amerykańskiego wydania "Vogue'a" oraz szefowej Brytyjskiej Izby Mody - Caroline Rush.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

Jak podaje Pałac Buckingham, jej obecność miała związek z nagrodą Królowej Elżbiety dla brytyjskiego designu, która będzie przyznawana corocznie. Ma być uhonorowaniem roli przemysłu modowego w społeczeństwie oraz dyplomacji. Nagradzany ma być "wschodzący brytyjski projektant mody, wykazujący się oryginalnością i talentem, który jednocześnie demonstruje wartości ważne dla wspólnoty i trwałe wartości".

Pierwszym laureatem nagrody został Richard Quinn.

Od tweedów z Hebrides do koronek z Nottingham, nasz przemysł modowy słynie z doskonałego kunsztu od wielu lat i kontynuuje produkcję światowej klasy nowoczesnych, praktycznych wzorów. Dzisiaj wręczam nagrodę nowemu, młodemu talentowi – powiedziała, wręczając nagrodę.

Uśmiechnięta Królowa wydawała się świetnie bawić. Zagadywała do swoich towarzyszek i z uwagą oglądała pokaz.

Specjalista dla etykiety, William Hanson, dla "Daily Maila" skomentował zachowanie Anny Wintour. Królowa świata mody prawie nigdy nie zdejmuje okularów przeciwsłonecznych. Jedną z nielicznych sytuacji, kiedy pokazała się bez nich to kiedy otrzymała tytuł Damy z rąk Królowej Elżbiety w 2017 roku. Naczelna amerykańskiego "Vogue'a" wielokrotnie podkreślała, że okulary pełnią rolę tarczy i dzięki nim może "ukryć nudę".

Okulary przeciwsłoneczne to akcesoria na zewnątrz i powinny być zawsze zdejmowane w pomieszczeniach, nawet jeśli są czyimś znakiem rozpoznawczym. To po prostu niegrzeczne, żeby zakrywać oczy, szczególnie w obecności Królowej - powiedział Hanson.

Anna Wintour znana jest jako "królowa lodu" i była inspiracją dla Lauren Weisberger przy tworzeniu kultowej postaci Mirandy Priestly w książce "Diabeł ubiera się u Prady", odgrywanej później przez Meryl Streep. Wygląda jednak na to, że nawet ona potrafi zostać zbita z tropu przy brytyjskiej Królowej.

OG

Więcej o:
Komentarze (10)
Królowa Elżbieta II na London Fashion Week. Bawiła się świetnie! I to w jakim towarzystwie
Zaloguj się
 • Gość: kkol

  Oceniono 21 razy 19

  "Naczelna amerykańskiego "Vogue'a" wielokrotnie podkreślała, że okulary pełnią rolę tarczy i dzięki nim może "ukryć nudę".
  Czyli nie zdejmując ich przy królowej Elżbiecie, dała do zrozumienia, ze się w towarzystwie nudzi?!
  Oczywiście powód jest inny, przede wszystkim zasłania wory pod oczami, które zapewne regularnie usuwa, ale z natura się nie wygra, poza tym nie musi patrzec ludziom w oczy, z drugiej strony niezauważona szpiclować kogo i co chce jednak jej jej publiczne tłumaczenie, że "zasłania nudę" powinno być wystarczającym powodem do zdjecia okularów przy Elzbiecie.
  Mimo tej całej zbudowanej gry pozorów i udawania wielkiej damy, wyd]szła z niej zarozumiała prostaczka, którą w istocie jest

 • pyttacz

  Oceniono 10 razy 10

  Koleś nie zdjął czapeczki odbierając nagrodę od królowej.

 • Gość: lk

  Oceniono 11 razy 7

  Dobrze że prukwa w okularach przynajmniej się uśmiechnęła bo mogła przecież siedzieć nabzdyczona

 • puuchatek

  Oceniono 4 razy 4

  "Od tweedów z Hebrides "

  Hebrides to Hebrydy. Wyspy takie. Zwłaszcza, jeśli rzecz działa się w Londynie, a nie w London.

 • urudzik

  Oceniono 6 razy 4

  Hebrides to nie jakies miasto tylko wyspy - Hebrydy. Ginmnazjalista kopiujacy ten artykul najwyrazniej nie byl na lekcjach z mitologii, juz nie mowiac o geografii. Na zmywaku w Londynie tez nie byl bo by chyba wiedzial.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 0

  Odebrać nagrodę z rąk królowej to prawdziwy zaszczyt!

 • kitciwoko

  Oceniono 1 raz -1

  Dwie stare jędze. Jakbym zamachnął się kijem, dwie dyńki z patyków by zleciały.

 • Gość: it-girl.com.pl

  Oceniono 1 raz -1

  Baba z jajami

 • Gość: nie lubię królowej

  Oceniono 10 razy -6

  Stara, paskudna prukfa, która mnóstwa zła uczyniła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX