Katarzyna Dowbor zmienia domy innych, teraz pokazała jak mieszka. Zakochała się w nim od pierwszej chwili. Nie dziwimy się

Katarzyna Dowbor mieszka razem ze swoją córką, Marysią, w domu pod Warszawą. Nie ukrywa, że jest w nim zakochana i włożyła wiele wysiłku w to, żeby wyglądał tak, jak sobie wymarzyła. Prezenterka znana jest z tego, że często zmienia mieszkania. Teraz jednak zapewnia, że to już jest jej docelowe miejsce, w którym chce spędzić przyszłość. I wcale się nie dziwimy. Spójrzcie tylko na te wnętrza.
Dom Katarzyny Dowbor Dom Katarzyny Dowbor Screen z VIVA!

Dom marzeń

Katarzyna Dowbor w jednym z wywiadów przyznała, że od razu wiedziała, że to jest jej wymarzony dom.

Weszłam na chwilę, zostałam na zawsze - mówiła w 'VIVIE!'.

Od razu poczuła, że chce tam zamieszkać. Spełniał wszystkie oczekiwania prezenterki i był absolutnie w jej stylu.

Dom Katarzyny Dowbor Dom Katarzyny Dowbor Screen Domo+, Domy Gwiazd

Kuchnia

Powierzchnia domu wynosi 160 metrów kwadratowych. Ważnym miejscem jest kuchnia, w której znajdują się szafki jeszcze po poprzedniej właścicielce.


Mat. prasowe

Dom Katarzyny Dowbor Dom Katarzyny Dowbor Mat. prasowe

Dodatki

Właścicielka domu przykłada wiele wagi do dodatków. To one tworzą klimat. Prezenterka twory ciekawe i oryginalne kombinacje, które ożywiają wnętrze.

Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat. Bez tego nie mogłabym żyć. Czuję się tu tak dobrze, że to na pewno mój ostatni dom. Niczego mi w nim nie brakuje! - mówiła kiedyś Katarzyna Dowbor w programie 'Gwiazdy Extra'.


Mat. prasowe

Dom Katarzyny Dowbor Dom Katarzyny Dowbor Mat. prasowe

Pamiątki rodzinne

W gabinecie ważne miejsce zajmują portrety rodzinne, które wiszą na ścianach i stoją na szafkach. Oprócz tego pojawiają się rośliny, które sprawią, że wnętrze jest bardziej przytulne.


Mat. prasowe

Pies Katarzyny Dowbor Pies Katarzyny Dowbor Mat. prasowe

Zwierzęta

Katarzyna Dowbor kocha zwierzęta i chętnie angażuje się w różne akcje. Nic więc dziwnego, że w swoim wymarzonym domu ma dwa psy: Benia i Pepe oraz kota Jaggera.

Dom Katarzyny Dowbor Dom Katarzyny Dowbor Mat. prasowe

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor jest naprawdę przytulny. Jak Wam się podoba?