Red Lipstick Monster teraz wygląda tak. Ale na początku kariery było zupełnie inaczej. Inne polskie blogerki też przeszły ogromne metamorfozy

Dziś influencerzy to stali bywalcy celebryckich imprez i pokazów mody. Chodzą w kreacjach od najlepszych polskich i światowych projektantów, czeszą się u fryzjerów gwiazd i wyglądają jak milion dolarów. Nie zawsze jednak tak było, bo jak wszyscy wiemy, początki bywają trudne... Jessicę Mercedes i Deynn na starych zdjęciach ciężko rozpoznać, jednak miejsce pierwsze w tej kategorii zdecydowanie należy do Red Lipstick Monster!
Red Lipstick Monster kiedyś i dziś Red Lipstick Monster kiedyś i dziś Screen / Instagram / kiedyś vs dziś

Red Lipstick Monster

Największe wrażenie robi na nas metamorfoza blogerki urodowej, Red Lipstick Monster. Ewa Grzelakowska-Kostoglu (bo tak naprawdę się nazywa) od zawsze próbowała się wyróżnić. Dziś ekstrawaganckim makijażem, kiedyś... dredami i tunelami w uszach. Youtuberka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z początków swojej kariery i porównała je z tym dzisiejszym.

Pierwszy i ostatni film. 6 lat RLM - napisała.

Red Lipstick Monster
Instagram.com/redlipstickmonster

Na pochwałę zasługuje nie tylko dbałość o cerę (w przeszłości walczyła z trądzikiem różowatym), ale także praca nad sylwetką.

Red Lipstick Monster kiedyś i dziś
Screen / Instagram / Red Lipstick Monster

Jessica Mercedes kiedyś i dziś Jessica Mercedes kiedyś i dziś jemerced.com / Instagram / Jessica Mercedes

Jessica Mercedes kiedyś i dziś

Jessica Mercedes to ulubienica polskich projektantów. Pochlebnie wypowiada się o niej nawet showman Kuba Wojewódzki. Jej przemiana w przeciągu zaledwie kilku lat robi imponujące wrażenie. A to nie koniec!

Niedawno blogerka relacjonowała na Instagramie operację żuchwy. Jak się okazuje, Jess miała na tyle poważną wadę zgryzu, że noszenie przez kilka lat aparatu ortodontycznego nie pomogło, a potrzebna była ingerencja chirurga. Efekt? Naprawdę super.

A jak było kiedyś?

Cześć Wam wszystkim! Chyba nabijam licznik kolejnych blogów szafiarskich. Trudno. Postaram się, aby mój blog chociaż troszkę się różnił od pozostałych. Zamierzam wrzucać zalegające na moim komputerze zdjęcia powiązane z modą i nie tylko, przemyślenia co do mody, raz po raz moje zestawy. Zabawę na całego z blogiem czas zacząć! - napisała w swoim pierwszym poście z 2 lutego 2010 roku.

Jessica Mercedes
jemerced.com

Jess w swojej karierze miała także przygodę z subkulturą emo.

Jessica Mercedes kiedyś
jemerced.com

Jessica Mercedes kiedyś
jemerced.com

Macademian Girl kiedyś i dziś Macademian Girl kiedyś i dziś macademiangirl.com

Macademian Girl kiedyś i dziś

Tamara to 'kolorowy ptak' polskiej blogosfery. Jeśli myślicie, że dziewczyna zmieniła swój styl na tak odważny dopiero, gdy zrobiła się sławna - mylicie się!

Mój ubiór z pewnością wyraża to jaka jestem, dlatego jednego możecie być pewni: będzie kolorowo! - napisała w pierwszym poście z 10 kwietnia 2010 roku.

Macademian Girl kiedyś
macademiangirl.com

Zmieniła się od tego czasu?

Maffashion kiedyś i dziś Maffashion kiedyś i dziś maffashion.com

Maffashion

Maffashion to najpopularniejsza blogerka w Polsce. Na blogu zarabia dziś grube pieniądze, jest twarzą wielu marek modowych. A jak było kiedyś? 

Pierwszy dzień... Trochę niepewnie. Od tej chwili zaczynam prowadzenie swojego pierwszego bloga. Myślę, że w miarę możliwości często będę tu zaglądała, aktualizowała i dodawała posty. Może moja twórczość spodoba się pewnemu gronu. Dlatego pozdrawiam na samym początku przyszłych obserwatorów. Mam nadzieję, że zainspiruje ten blog w jakiś sposób kilkoro z was - napisała Maff w swoim pierwszym poście z 17 października 2009 roku.

Maffashion
maffashion.com

Deynn kiedyś i dziś Deynn kiedyś i dziś http://deynn.blogspot.com / Instagram / Deynn

Deynn kiedyś i dziś

Deynn, czyli Marita Surma zaczynała w blogosferze od tematyki modowej, jednak za sprawą swojego chłopaka (dziś męża), Daniela Majewskiego, który jednocześnie jest też trenerem personalnym, przerzuciła się na tematykę fit. Jak widać, opłaciło się. Jeszcze kilka lat temu Surma nie mogła się pochwalić tak perfekcyjną figurą.

Deynn
deynn.blogspot.com

Deynn
Instagram/deynn

Deynn
Instagram/deynn

Pani Ekscelencja Pani Ekscelencja paniekscelencja.blogspot.com

Pani Ekscelencja kiedyś i dziś

Jedna z naszych ulubionych blogerek, Katarzyna Pytel (czyli Pani Ekscelencja), także przeszła metamorfozę. Przez lata kojarzona była z bardzo charakterystycznym wizerunkiem. Tatuaże, kolczyki i długie, czerwone (bądź rude) włosy. Ostatnio zrezygnowała z tego koloru i zdecydowała się na blond.

A tak wyglądała w maju 2009 roku, gdy zaczynała przygodę z blogowaniem.

Katarzyna Pytel
Paniekscelencja.blogspot.com

Więcej o: