Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się? Córka Kingi Rusin pokazała zdjęcie z pierścionkiem. Skomentowała już doniesienia. Krótko i wprost

Iga Lis i Taco Hemingway chcą jak najszybciej zalegalizować swój związek? W prasie pojawiły się doniesienia, że para jest zaręczona. Iga szybko na nie zareagowała.

Iga Lis i Taco Hemingway spotykają się od 2018 roku i są jedną z najgorętszych polskich par. Niechętnie dzielą się życiem prywatnym z mediami, ale córka Kingi Rusin czasem pokusi się o uchylenie rąbka tajemnicy ze swojego życia w mediach społecznościowych. Muzyk jest o 10 lat starszy od dziewczyny, ale bardzo poważnie traktuje ten związek. 

Iga Lis i Taco Hemingway zaręczyli się?

"Na Żywo" informuje, że para zaręczyła się kilka tygodni temu i nie zamierza zwlekać ze ślubem. Informator tygodnika mówi, że Iga i Filip chcą zalegalizować swój związek jeszcze przed wakacjami. Wieści o oświadczynach może potwierdzić ostatnia relacja Igi na Instagramie. Na jej palcu serdecznym widać pierścionek:

Iga LisIga Lis screen Instagram/iga_lis

Podobno zakochani kupili mieszkanie w starej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. 

Tymczasem studentka szybko odniosła się do krążących dziś w mediach informacji. Pod postem na Instagramie jednego z serwisów show-biznesowych, który informował o jej domniemanych zaręczynach, napisała:

Powyższe informacje są nieprawdziwe.

Kinga Rusin o "przyszłym zięciu" i córkach

Zobacz wideo

Młodzi nie kryją się ze swoim uczuciem, ale też nie afiszują się z nim. Ich związek pierwszy raz potwierdzono w lipcu 2018 roku w czasie festiwalu Open'er. Od tego momentu obiektywy fotoreporterów były bardzo czujne, jednak bardzo rzadko udawało się "przyłapać" ich razem. Sami zakochani również niechętnie pokazywali swoje wspólne, nowe zdjęcia. Ostatnie pojawiło się w Sylwestra, kiedy Iga żegnała 2019 rok wspólnie z Taco.

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.