Polka ładniejsza niż Selena Gozmez i Ariana Grande. Ujawniono listę najpiękniejszych kobiecych twarzy na świecie. "Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę!"

Polska modelka wyprzedziła największe gwiazdy w corocznym rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Podzieliła się z tej okazji zdjęciem na Instagramie.

TC CANDLER co roku tworzy listę stu kobiet z najpiękniejszymi twarzami na świecie. Polka zakwalifikowała się do pierwszej pięćdziesiątki w tym rankingu. 

Karolina Pisarek kobietą z najpiękniejszą twarzą

Karolina Pisarek po raz pierwszy pojawiła się w tym zestawieniu i zajęła zaszczytne 50. miejsce. Modelka podzieliła się zdjęciem z rankingu i podziękowała za takie wyróżnienie.

Taaak! To ogromny honor znaleźć się na 50. w rankingu najpiękniejszych twarzy świata! Cieszę się, że mogę reprezentować Polskę! Dziękuję wszystkim za wsparcie! Jesteście najlepsi! - napisała szczęśliwa Pisarek.
 

Za polską modelką uplasowały się kolejno: Ariana Grande, która w tym zestawieniu zajęła 97. miejsce, a Selena Gomez 85. Aktorka Natalie Portman uplasowała się na 61. pozycji, Margot Robbie na 59, aktorka i modelka Lily Collins na 56. Żona Nicka Johnasa, Priyanka Chopra indyjska aktorka i modelka zajęła 55. miejsce. 

Sprawdź cały ranking:

 

Pierwsze trzy miejsca należały kolejno do: 21-letniej raperki z Tajlandii Lisy Manoban, 18-letniej Yael Shelbia modelki z Izraela i 20-letniej Tzuyu, czyli Chou Tzu-yu - tajwańskiej wokalistki, tancerki i modelki. 

Gratulujemy wyróżnienia!

DK

ZOBACZ: Karolina Pisarek i Sandra Kubicka spędziły razem czas w Miami

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.