Karolina Pisarek nie rozpacza po zerwaniu. Została nagrana, jak całuje się z tajemniczym mężczyzną

Karolina Pisarek przebywa w Miami, gdzie świetnie się bawi. Niedawno na Instagramie pojawiło się nagranie, na którym widać, jak razem ze znajomymi pływa jachtem. Jedna z jej koleżanek przypadkiem opublikowała, jak modelka całuje się z tajemniczym mężczyzną.

Końcówka roku 2019 roku nie była zbyt szczęśliwa dla Karoliny Pisarek. Modelka rozstała się ze swoim partnerem, z którym spotykała się przez dwa lata. Jak donosił Pudelek, Daniel Kenji Matsunaga miał mieć problemy z wiernością, dlatego gwiazda "Top Model" zakończyła ich relację. Nie bez znaczenia była także dzieląca ich odległość.

Karolina Pisarek bawi się w Miami

Aktualnie Karolina przebywa w Miami, gdzie imprezuje razem z Sandrą Kubicką i grupą znajomych. Na jej profilu pojawiły się nagrania, na których pokazała, jak bawili się na wynajętym jachcie. Zabawa bez wątpienia była bardzo udana. Uczestnicy pili alkohol, tańczyli i miło spędzali czas w swoim towarzystwie. Szaleństwu poddała się także Pisarek, która została nagrana podczas pocałunków z tajemniczym mężczyzną. Co prawda nie widać jej twarzy, ale zdradza ją czerwone bikini, w którym wtedy była.

Karolina Pisarek w MiamiKarolina Pisarek w Miami Screen z Instagram.com

Nie wiadomo jednak, czy jest to coś poważniejszego, czy jedynie poddanie się chwilowej fascynacji. Jedno jest pewne - Karolina na pewno nie rozpacza po rozstaniu. Na szczęście potrafi korzystać z życia i bawi się najlepiej, jak może.

AW