Keanu Reeves dopiero co pokazał się z nową partnerką, a już planuje ślub. "Ceremonia odbędzie się na plaży, przy zachodzie słońca"

Radosnych informacji ciąg dalszy? Zagraniczne media donoszą, że jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Hollywood zaręczył się!

Na początku miesiąca Keanu Reeves pojawił się na czerwonym dywanie podczas Gali LACMA Art + Film. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ pierwszy raz od bardzo długiego czasu towarzyszyła mu nowa partnerka. Okazało się, że wybranką aktora jest 46-letnia Alexandra Grant, która współpracowała z Reevesem przy książce "Ode To Happiness". Zza Oceanu doszły właśnie nowe informacje.

Keanu Reeves zaręczył się

Według doniesień, które podaje portal Gossip Cop, Keanu i Alexandra zaręczyli się! Podobno aktor zadał to najważniejsze pytanie już miesiąc temu.

Keanu niedawno poprosił Aleksandrę, aby go poślubiła, a ona odpowiedziała "tak". Pytanie zadał około miesiąca temu przy romantycznej kolacji w domu – zamówili kuchnię włoską na wynos, siedzieli przy blasku świec i muzyce Franka Sinatry. Powiedział, że chciał, aby spędzili resztę życia razem, a potem uklęknął na jedno kolano - powiedział informator.

Narzeczeni planują kameralny ślub, jednak pierścionek zaręczynowy wcale taki nie był. Według źródła portalu, kosztował nawet 200 tysięcy dolarów.

Chcą, aby uroczystość odbyła się w Malibu następnej wiosny. Ceremonia prawdopodobnie będzie odbywać się na plaży, przy zachodzie słońca. Brzmi fantastycznie, ale znając Keanu, wszystko będzie bardzo intymne, ale na luzie i pełnej swobodzie.

Keanu i Alexandra zakochali się w sobie w trakcie pracy nad książką. Te pary zrobiły to na planie filmowym:

Zobacz wideo

Myślicie, że pasują do siebie?

KB