Demi Moore w książce rozpisała się o zdradach Ashtona Kutchera. Ten milczał kilka dni, ale w końcu odpowiedział. Wymownie

Demi Moore w swojej autobiografii wyznała, że była wielokrotnie zdradzana przez Ashtona Kutchera. Jej były mąż postanowił odpowiedzieć.

Demi Moore wydała swoją autobiografię pt. "Inside Out". Opisała w niej wiele traumatycznych zdarzeń ze swojego dzieciństwa. Poruszyła również wątek relacji z 16 lat młodszym Ashtonem Kutcherem. Choć aktorka przyznała, że na początku ich związek był sielanką, to z czasem sytuacja zaczęła się pogarszać. Jak opisuje gwiazda, wszystko przez to, że była zdradzana przez męża. W 2013 roku, po ośmiu latach małżeństwa, postanowili się rozwieść.

Demi Moore oskarżyła byłego męża o zdrady. Odpowiedział

Dziś Ashton Kutcher jest mężem Mili Kunis i ojcem dwójki dzieci, pięcioletniej Wyatt oraz trzyletniego Dimitriego. Teraz uchodzi za dobrego męża i świetnego tatę, ale Demi ma inne zdanie na jego temat. Jak aktor zareagował na to, że Moore publicznie opowiedziała o tym, że była przez niego wielokrotnie zdradzana?

Już miałem nacisnąć przycisk i opublikować naprawdę wrednego tweeta. Wtedy zobaczyłem mojego syna, córkę, żonę i usunąłem go - napisał Ashton.

A po chwili zacytował swojego tatę.

Życie jest dobre - Larry Kutcher

Co Demi Moore napisała o Ashtonie Kutcherze w swojej książce?

Aktorka w autobiografii postawiła na absolutną szczerość. Napisała, że jej były mąż lubił eksperymentować w łóżku. Proponował jej miłosne trójkąty, na które ona się godziła. Dlaczego? Jak sama wyznała, "chciała być cool żoną". Ashton swoje następne zdrady podobno miał usprawiedliwiać właśnie tym, że Demi wcześniej pozwalała na zapraszanie do łóżka innych kobiet. Co więcej, Moore wyznała, że jedną z kochanek zaprosił do ich mieszkania i uprawiał z nią seks na kanapie w salonie. Jakby tego było mało, aktorka w swojej książce opisała również sytuację, gdy Kutcher miał robić jej zdjęcia, gdy ona była pijana i "leżała z głową w sedesie".

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznes. Zobaczcie wideo.

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Komentarze (93)
Demi Moore twierdzi, że Ashton Kutcher ją zdradzał. Aktor przerwał milczenie. Jego odpowiedź jest bardzo wymowna
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 95 razy 63

  Bruce W., jej były mąż wziął sobie młodszą, To ona też tak zrobiła!
  Wciąż mnie to zastanawiało, po co dojrzała kobieta bierze sobie dzieciaka?
  A dlaczego tak atrakcyjna kobieta jest zawsze zdradzana przez swoich mężów, to zupełnie inne pytanie.
  Obrabianie tyłkow byłym męzom - poniżające!!!

 • Gość: -ta

  Oceniono 72 razy 56

  Moim zdaniem, jest absolutnie jasne, że Ashton Kutcher był zbyt nijaki, żeby bez wsparcia Demi Moore zrobić karierę aktorską. Z kolei dla niej romans, a później małżeństwo, z nim było znakiem jakości i atrakcyjności seksualnej. Deal był dość przejrzysty i każda ze stron dostawała przez jakiś czas to, czego oczekiwała. A że dla niego deal się skończył, jak zaczął być rozpoznawalny, a ona chciała "po grób", to już jest inna historia i przestroga dla tych, którzy takie związki zawierają i nie myślą długookresowo. Brzydkie - choćby ze względu na córki, jeśli nie z szacunku do siebie - jest publiczne wyłuszczanie gorzkich żalów.

 • elenem

  Oceniono 68 razy 46

  Oj Demi, rozczarowałaś mnie. Tajemnic alkowy nie wyciąga się po tylu latach. Godziłaś się na te "eksperymenty." Uwiodłaś młodego chłopaka i łudziłaś się że on zostanie z tobą do końca życia? żałosne takie chwyty poniżej pasa.
  Przynajmniej on zachował klasę.

 • karo80.0

  Oceniono 77 razy 45

  Zero klasy. Doskonale wpisuje się w stereotyp histerycznej, zgorzkniałej, starzejącej się aktorki/celebrytki, usiłującej za wszelką cenę zatrzymać na sobie uwagę gawiedzi. Żałosne.

 • brunschwick

  Oceniono 35 razy 33

  "Aktorka w autobiografii postawiła na absolutną szczerość" Skąd autor wie? Był przy tym? Może postawiła na czystą fantazję?

 • Gość: ad

  Oceniono 48 razy 28

  Życie jest dobre.... zawsze dla faceta, który kobiety traktuje przedmiotowo. I na koniec odgrywa rolę szlachetnego ojca i męża. To jest żenada i hipokryzja. Zobaczcie co piszecie - praktycznie we wszystkich postach oceniacie ją negatywnie, a jego co najwyżej neutralnie. Przecież to zwykły gnojek.

 • Gość: przykre

  Oceniono 37 razy 25

  To była jedna z najładniejszych aktorek.Dzisiaj żal patrzeć i słuchać.

 • Gość: ja

  Oceniono 27 razy 23

  dno, muł i wodorosty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX