Wszystkie córki Bruce'a Willisa na jednym zdjęciu. Aktor ma ich aż pięć! Najstarsza ma 30 lat, a najmłodsza 4

To rzadki widok. Córki Bruce'a Willisa zrobiły sobie wspólne zdjęcie.

Bruce Willis i Demi Moore przez 13 lat uchodzili za wzorowe małżeństwo. Para rozwiodła się jednak w 2000 roku. Przez kilka lat aktor unikał poważniejszych związków, jednak 10 lat temu ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Willis ożenił się wtedy z Emmą Heming - australijską modelką i aktorką.

Zobacz wideo

Wszystkie córki Bruce'a Willisa

Owocem dwóch małżeństw aktora są córki - doczekał się ich aż pięciu. Trzech ze związku z Demi Moore oraz dwóch z Emmą Heming. Najstarsza z nich ma 30 lat, najmłodsza 4. Siostry bardzo rzadko są widziane razem. Okazuje się jednak, że pomimo znaczącej różnicy wieku, dziewczyny mają ze sobą bardzo dobry kontakt. 

Kilka dni temu Rumer Willis, która podobnie jak rodzice zajmuje się aktorstwem, pochwaliła się na Instagramie wspólnym zdjęciem ze wszystkimi siostrami.

 

Do rodzinnej fotki, 30-latka dołączyła wzruszający podpis.

Cztery najważniejsze stworzenia na tej planecie. Dziękuję Wam za to, że codziennie czynicie mnie lepszą osobą. Dziękuję za łzy, za śmianie się aż rozboli mnie brzuch, za nasze żarty, za przytulanie, za sekretny język, niespodziewane nocowanki, inspirowanie mnie do rozwoju, dzielenie się ubraniami, za wszystko. Jesteście moimi najlepszymi przyjaciółkami na całe życie (...). Kocham was całym sercem i będę zawsze was bronić, w dzień i w noc - czytamy obok zdjęcia.

Fani aktorki z miejsca zasypali ją ciepłymi słowami. Trudno się z nimi nie zgodzić. Miło patrzy się na taką siostrzaną miłość.

Więcej o: