Katarzyna Skrzynecka na urlopie w Grecji. Pokazała romantyczne zdjęcie z mężem. Zdradziła również, kto organizuje jej wakacje

Katarzyna Skrzynecka razem z mężem i córką wybrała się na wakacje do Grecji. Aktorka zdradziła, kto organizuje ich wyjazdy oraz pochwaliła się uroczym zdjęciem z ukochanym.

Katarzyna Skrzynecka była niedawno razem z rodziną na egzotycznych wakacjach w Tunezji. Wtedy również pochwaliła się ogromną metamorfozą. Aktorka schudła aż 15 kilogramów, a to zasługa kilkutygodniowej, ścisłej diety. Możecie przeczytać o tym TUTAJ. Jurorka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zdążyła wyjechać już na kolejny urlop. Postawiła na równie pożądane miejsce wypoczynkowe.

Katarzyna Skrzynecka na wakacjach

Aktorka razem z mężem Marcinem Łopuckim oraz 7-letnią córeczką wybrała się do Grecji. Od kilku dni w jej mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia lokalnego jedzenia czy tamtejszych plaż. Jednak największą uwagę internautów zwróciło romantyczne zdjęcie z ukochanym. Kasia jest na nim w stroju kąpielowym, a Marcin w kąpielówkach. Szczęśliwa aktorka przytula się do męża w totalnie uroczy sposób. Wygląda na to, że urlop im służy.

Nareszcie - podpisała krótko zdjęcie Skrzynecka.

Katarzyna Skrzynecka schudła 15 kilogramów. Zobaczcie, jak cieszy się ze smukłej sylwetki na wakacjach z całą rodziną:

Zobacz wideo

Fanom bardzo spodobała się fotografia zakochanej pary.

Fajna z Was para!
Ale piękni z Was ludzie.
Super, czuć miłość.

Gwiazda przebywa aktualnie w małej greckiej miejscowości, w której jest tylko kilka domków. Podobno to sekretne miejsce, które odwiedza już od kilku lat.

Z dala od wielkich kurortów. Sekretny azyl ukochany od wielu lat. Cała miejscowość to tylko tych kilka domków i gaje oliwne... I oby nigdy tu nie zagościły wielkie hotele.

Aktorka zdradziła również, kto organizuje wszystkie ich rodzinne wyjazdy. Okazuje się, że Skrzynecka nie korzysta z pomocy biur podróży, tylko wszystko przygotowuje razem z mężem.

Pani Kasiu, przez jakie biuro podróży planujecie wakacje? - zapytała jedna z obserwatorek.
Wszystko sami. Od wielu lat - odpowiedziała Skrzynecka.
 
 

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.