Iwona Pavlović była oburzona werdyktem w "TzG". Teraz broni jednak Gimpera i apeluje: Zatrzymajcie ten hejt

Iwona Pavlović stanęła w obronie Gimpera, który zdaniem wielu nie powinien znaleźć się w finale "Tańca z gwiazdami". W odpowiedzi na hejt jurorka wystosowała krótki apel.

Piątkowy werdykt programu "Taniec z Gwiazdami" zaskoczył sporą część widzów. Gimper zatańczy w finale, a z show odpadła faworytka, czyli Macademian Girl. W sieci zaraz po odcinku zrodziła się awantura. Internauci nie zostawiają na jutuberze suchej nitki. Zarzucają mu, że nie ma talentu, a niektórzy uważają nawet, że sam powinien zrezygnować z udziału w programie i oddać miejsce Macademian Girl. I choć Iwona Pavlović nie kryła, że czuje się równie zaskoczona, co oburzona werdyktem, to niespodziewanie stanęła w obronie Gimpera. 

Zobacz wideo

Iwona Pavlović broni Gimpera

Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie Iwony internauci wdali się w ostrą dyskusję. Wylał się spory hejt, więc jurorka "Tzg" postanowiła zareagować.

Kochani, zatrzymajcie się z tym hejtem i na mnie i na Tomka. Odpuście sobie. "Taniec z Gwiazdami" jest programem rozrywkowym i niech takim pozostanie. Moją rolą jest pilnować i bronić poprawności tańca towarzyskiego. Gwiazdy tańczą, a widzowie mają prawo głosować tak, jak im się podoba. Nie psujcie Tomkowi przyjemności z udziału w tym programie. Ani ja nie obrażam się na niego, ani on na mnie (...) Bardzo szanujemy się nawzajem.

Jednocześnie dodała, że taka jest formuła programu i to widzowie podejmują ostateczną decyzję. Pavlović poprosiła o uszanowanie tego, że Gimper cieszy się ogromną sympatią.

W tym programie czwarty sędzia to publiczność, która głosuje tak, jak chce i takie jej prawo. Co z Wami? Wyluzujcie. W finale będzie tak, jak wypadnie po podliczeniu głosów sędziów i publiczności przed telewizorami... koniec. I nie ma znaczenia, czy to się komuś podoba czy nie. Wszyscy uczestnicy tego programu mają takie same prawa... szanujmy się. Moje wypowiedzi zawsze dotyczą samego tańca... A Asie i Tomka szanuję jako ludzi. Głosujcie, jak Wam serce podpowiada i nie hejtujcie - napisała Iwona.

Kto by wcześniej pomyślał, że Gimper wzbudzi tyle emocji. Już dziś wiemy, że w finale będzie się działo. Przypomnijmy, że jego przeciwniczką jest Joanna Mazur, która tańczy z Janem Klimentem. Nie możemy się doczekać. 

DH

Więcej o:
Komentarze (50)
Iwona Pavlović była oburzona werdyktem w "TzG". Teraz broni jednak Gimpera i apeluje: Zatrzymajcie ten hejt
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 9

  To czemu Żyłe tal ,, zjechala,, nienawistnie....skoro 4 sedzia to widzowie ltorzy glosowali i chcieli żeby tańczył a.a teraz Jakiegoś,, dupciatego,, to broni6

 • Gość: Hjj

  Oceniono 11 razy 7

  Sama przefaworyzowaniem mazur pograzyla najlepsza tancerke w tym programie i to nie tylko tej edycji a to tylko zeby Nie bylo zagrozenia dla mazur a teraz dziwi sie ze ludzie sie burza? Skandal co zrobiono z Tamara, nawet jak jej dawali noty to tak zeby chociaz nie wyplynela ponad maxur chociaz byla o niebo lepsza

 • Gość: hgw

  Oceniono 8 razy 6

  pani pavlovic, to pani rozhustała tę skalę hejtu zalewajac się łzami nad losem mazur €r,ogatej panienki, bogatych rodziców, z wyższymi studiami i zawodem masażystki. i ten show z deweloperem, i ta ściema , ze joanna nic nie widzi, a pani jako tancerka wie, że niewidomy nie mógłby tak tańcżyc, Wszystko to, reasumujac ,to Gimper niech wygra, będzie to synonimem tego szajsu jakim był ten program

 • Gość: Mateuszek Giappetto

  Oceniono 10 razy 6

  "Zatrzymajcie ten hejt" -emocje jak na grzybach.

 • Gość: Oskar

  Oceniono 1 raz 1

  Ja pie... te 40 - latki płaczą itp, a nawet go ku... nie znacie, ludzie ogarnijcie się. Wasze mózgi są na zerowym poziomie.

 • Gość: Komentator

  Oceniono 1 raz 1

  Gimper stanął w obronie Pavlović, więc dlaczego Ona nie mogła stanąć w Jego obronie!
  Wy ludzie jesteście jednak tępi, tylko piszecie o tym co dla was jest wygodne i na ręke!

 • Oceniono 3 razy 1

  Też uważam że Mazur jest faworyzowana. Po odpadnieciu Tamary życzę wygranej Gimperowi

 • js08836

  Oceniono 5 razy 1

  Pani Pavlović, trzeba było zatrzymać oszustkę, jak było można i były dowody na oszustwo. Była manipulacja z Radwańską, była z oszustką i teraz z niezasłużonym awansem do finału Gimpera. Jak można tak oszukiwać ? 64 000 netto, to nie oszustwo ?,Pan i Pavlović litości.

 • Gość: Ewa

  0

  Kończę oglądanie tańca z gwiazdami i tyle w temacie ewa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX