"TzG". Widzowie murem za Tamarą, a jury programu nie szczędzi Gimperowi przykrych słów. Najsurowszy jest jednak komentarz byłej żony Ibisza

W półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem pożegnała się Macademian Girl. Z decyzją widzów nie zgadzają się Iwona Pavlović i Ola Jordan. Jednak najostrzej zareagowała była żona Krzysztofa Ibisza, Anna Nowak-Ibisz.

Macademian Girl od początku programu prezentowała najwyższy poziom. Nic dziwnego, że z odcinka na odcinek otrzymała coraz wyższe noty, a jurorzy zachwycali się jej talentem. W półfinale pokonał ją Gimper, który cieszył się większą sympatią widzów. Ich decyzja zaskoczyła Iwonę Pavlović oraz Olę Jordan.

Mówiąc wprost, jurorki są załamane wynikami półfinału "Tańca z gwiazdami". Pavlović była przekonana, że o Kryształową Kulę powalczą Macademian Girl i Joanna Mazur.

Zalał mnie wielki smutek, że tak duża różnica taneczna, tak duża, podkreślam, i tak nie miała wpływu na to, że ta para nie dostała się do finału. Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył. (...) Szklanka niech jest do połowy pełna, szukajmy czegoś dobrego w tym torze. Każdy może brać udział w takim programie i mieć duże szanse, może wygrywać niekoniecznie tańcem, tylko czymś innym. Mnie jako profesjonaliście jest przykro, że tak się wydarzyło - powiedziała Iwona Pavlović w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Bardziej dyplomatycznie wypowiedziała się Ola Jordan, która wierzy, że Gimper w finale zaprezentuje wyższy poziom.

My jesteśmy tutaj, żeby oceniać taniec i chcemy, żeby najlepsze pary przeszły dalej. Szkoda. Mam nadzieję, że Tomek nam pokaże, co umie i może się równać z Joasią. Mam nadzieję, że finał nadal będzie super - przyznała tancerka.

W słowach natomiast nie przebierała Anna Nowak-Ibisz. Dziennikarka dodała komentarz pod ostatnim wpisem Macademian Girl na Instagramie. Była żona Krzysztofa Ibisza napisała wprost, że formuła programu jest niesprawiedliwa i dla produkcji liczą się wyłącznie przychody z esemesów.

Ludzie powinni mieć honor i poczucie obciachu, bo talentu nie mają, oceny fatalne, a mimo to grają dalej. Dla mnie to brak klasy, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny! A co do programu i jego zasad - albo ocenia się taniec, albo ma się go w dupie... Niech zmienią nazwę na" Przegłosowany, przegłosowana, a kasa z esemesów i tak jest nasza. (...) Mój syn jest oburzony werdyktem, a ja jestem zniesmaczona. I jest nas więcej, widza trzeba szanować, a nie robić z niego wariata i czerpać zyski z głosowania...powinni decydować jurorzy i punktacja za taniec - napisała.

Anna Nowak-Ibisz komentuje odpadnięcie Macademian GirlAnna Nowak-Ibisz komentuje odpadnięcie Macademian Girl Instagram

Zgadzacie się z jej opinią?

AD

Więcej o:
Komentarze (227)
"TzG". Widzowie murem za Tamarą. Jury programu nie szczędzi Gimperowi przykrych słów. Najsurowszy jest jednak komentarz byłej żony Ibisza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Uschi

  Oceniono 87 razy 57

  Zgadzam się z panią Ibisz. Półfinał i finał powinni oceniać wyłącznie jurorzy.

 • Gość: Me

  Oceniono 63 razy 53

  Nigdy nie było sprawiedliwości w tym programie,nagdle się wszyscy obudzili

 • siwywaldi

  Oceniono 56 razy 48

  Esemesami opłaca się część programu. A to że akurat WIĘCEJ zebrał ich Gimper, świadczy WYŁĄCZNIE o beznadziejnym poziomie społeczeństwa. Podobny mechanizm widać również i przy wyborach, gdzie "jedynki" zbierają 80% głosów, bo współczesnym analfabetom, NIE CHCE się czytać kolejnych pozycji listy.

 • Gość: Ami

  Oceniono 56 razy 28

  W całości zgadzam się z Panią Nowak Ibisz

 • Gość: Darek

  Oceniono 32 razy 26

  A sprawiedliwe bylo to, że taki antytalent zwany żyła tkwił w tym programie przez kilka odcinków?

 • Gość: Iwona

  Oceniono 34 razy 22

  Zgadzam się w zupełności, ale tu wygrał Internet. Darmowe głosowanie na internetowego celebrytę. Przykre...

 • Gość: Idolka TZG

  Oceniono 38 razy 20

  To koniec mojego ulubionego TZG!!! Juz wiecej nie bede ogladala!!! To kpina i żenada!!! Jury nie ma nic do powiedzenia!!! Gimper wycofaj sie a uratujesz swoj honor!!!! Tamara wracaj do TZG!!! Twoje miejsce jest w połfinale z J.Mazur!!! Ten "pimpuś" pomylił programy!!!

 • 1234qwerty

  Oceniono 27 razy 19

  Nie oni pierwsi i ostatni przegrali z matolstwem widzów. Takich przypadków było więcej.

 • Gość: Majka

  Oceniono 31 razy 19

  Widzowie zniesmaczeni! Ciekawe?, A kto głosował na Gimbera? Szkoda Tamary!. Piękna kobieta i pięknie tańczy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX