Córka Karolaka zagra w "39 i pół". Teraz Tomek chce załatwić też angaż Kołakowskiej? "Uważa, że jest świetną aktorką"

Tomasz Karolak wraca z serialem "39 i pół". Aktor zadbał jednak o swoich najbliższych. Najpierw załatwił rolę swojej córce, teraz przyszedł czas na Violę Kołakowską.

Tomasz Karolak do tej pory nie uchodził za zbyt rodzinną osobę. Przez romanse i dwuznaczne wypowiedzi trudno było stawiać go za wzór idealnego partnera. Jednak najwyraźniej ostatnio coś się zmieniło w jego życiu. Aktor zamierza załatwić angaż Violi Kołakowskiej w reaktywowanym serialu "39 i pół".

Zobacz wideo

Tomasz Karolak chce wkręcić Violę Kołakowską do "39 i pół"

Do TVN jesienią wraca "39 i pół". Choć tytuł będzie zmieniony, niezmiennie główną rolę w "39 i pół tygodnia" zagra Tomasz Karolak. Jednak niespodziewanie aktor postanowił zadbać o interesy swojej rodziny. Najpierw zapewnił swojej dwunastoletniej córce angaż w produkcji. Teraz okazuje się, że walczy o to, by również Viola Kołakowska zagrała w serialu.

Tomek chce jej załatwić angaż, tak jak już wkręcił swoją córkę Lenę. Uważa, że Viola to świetna aktorka. A że sam gra tam główną rolę, ma sporo do powiedzenia i już zaczął działać. Ona jest chętna i ucieszyła się, że jest szansa, by wystąpiła w tak popularnej produkcji. Tomek chyba przekona producentów i jesienią zobaczymy Violę w kilku odcinkach - zdradził informator "Faktu".

Co ciekawe, relacja byłych partnerów jest dość specyficzna. Nie sposób nie zauważyć, że Karolak ostatnio poświęca Kołakowskiej więcej czasu niż wtedy, kiedy byli parą.

AD