Dawid Podsiadło zarobi miliony. I to zaledwie w trzy i pół miesiąca. Każda kolejna trasa to wielki sukces

Dawid Podsiadło podbił serca Polaków swoją najnowszą płytą "Małomiasteczkowy". Wokalista ze sprzedaży biletów na koncerty zarobi 2,5 miliona złotych.
Zobacz wideo

Dawid Podsiadło jest obecnie jednym z najpopularniejszych muzyków w Polsce. Bilety na jego koncerty w całym kraju wyprzedają się w kilka minut. Na tegorocznej gali rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych, Fryderyków, okazał się największym wygranym. Zdobył aż cztery statuetki w kategoriach: "Album roku pop", "Autor roku", "Kompozytor roku", "Najlepsza oprawa graficzna". Piątą statuetką w kategorii "Utwór roku" za piosenkę "Początek" musi podzielić się z Kortezem i Krzysztofem Zalewskim

ZOBACZ: Utwór "Nie ma fal" niesie za sobą ukryty przekaz? Właśnie dotarł do niego znany YouTuber. Co chciał nam przekazać Dawid Podsiadło?

Dawid Podsiadło zarobi 2,5 miliona złotych

Taka popularność się opłaca - dosłownie. Jak podaje "Super Express", na koncie artysty pojawią się miliony i to tylko ze sprzedaży biletów na koncerty. Podsiadło po zakończonej "Małomiasteczkowej trasie" wyruszył w "Wielkomiejski tour". Od lutego do maja zagra łącznie aż 55 koncertów. Za jeden występ inkasuje co najmniej 45 tysięcy złotych. Łatwo więc policzyć, że wzbogaci się prawie o 2,5 miliona złotych.

Jesteśmy pod wrażeniem takiego wyniku. Gratulujemy.

JP

Więcej o:
Komentarze (36)
Dawid Podsiadło będzie milionerem. Zarobi aż 2,5 mln zł w zaledwie trzy miesiące
Zaloguj się
 • gustav45

  Oceniono 22 razy 10

  Dla mnie jego muzyka to smęty, ale co mi tam. Niech se chłop śpiewa i zarabia jak go chcą słuchać.

 • Gość: mAGDA

  Oceniono 15 razy 7

  Po prostu G R A T U L A C J E !

 • Gość: Puska

  Oceniono 13 razy 5

  Sami matematycy widzę :-/ tego, że na scenie są 3 panie z chórków, z 6 Panów (gitara, perkusja itd) to już nikt nie liczy, bo oni charytatywnie się udzielają i za darmo to robią...Tak jak manager. Tak jak darmowe sale itd. Poza tym co to kogo obcodzi, po cholerę ktoś mu do portfela zagląda. Fajny normalny chłopak, ma w sobie to muzyczne coś i niech będzie na topie, niech śpiewa, koncertuje, ZARABIA.

 • Gość: aaron

  Oceniono 4 razy 4

  Dają nagrody za "okładkę" ? LOL

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  nie zapominajcie, że ponosi duże koszty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX