Robert Górski został ojcem. Mało kto wie, że niedawno związał się z nową partnerką. Z poprzednią uchodzili za wzór idealnej pary

Robert Górski niedawno po raz drugi został ojcem. Matką pociechy jest jego nowa partnerka, Monika Sobień.

Robert Górski jest znany przede wszystkim z działalności w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Jednak w ostatnich latach widzowie pokochali jego kreację w serialu "Ucho Prezesa". Artysta nieczęsto opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Kilka dni temu po raz drugi został ojcem. Jednak matką dziecka nie jest jego wieloletnia partnerka, Katarzyna Osipowicz. A jeszcze do końca ubiegłego roku para uchodziła za jedną z najbardziej zgranych w show-biznesie.

Zobacz wideo

Robert Górski - historia związku z Katarzyną Osipowicz

Robert Górski od kilkunastu lat był związany Katarzyną Osipowicz. Kabareciarz razem z graficzką wychowywał 13-letniego Antka. Para formalnie nigdy nie była małżeństwem. Obydwoje zgodnie powtarzali, że ślub nie jest im do niczego potrzebny. Kiedy lider Kabaretu Moralnego Niepokoju był w trasie, ona zajmowała się domem i tworzeniem plakatów do spektakli teatralnych. Taki układ bardzo im odpowiadał.

Ciągle jestem w trasie, więc miło jest wrócić do takiego pewnego, stałego miejsca na ziemi, które tworzy dom i rodzina. Obserwuję to po moich znajomych, którzy mają kłopoty w domu, bo momentalnie przekłada się to na ich kreatywność i sprawność na scenie - mówił Górski w jednym z wywiadów.

Kiedy wydawało się, że tych dwoje nie wyobraża bez siebie życia, nastąpił niespodziewany bieg akcji. Robert w pewnym momencie zaczął być widywany w towarzystwie 31-letniej Moniki Sobień. Dziennikarki i autorki wywiadów z gwiazdami. Para od razu miała się w sobie zakochać.

Zaczęło się od tego, że Monika przeprowadziła z nim wywiad. Szybko między nimi zaiskrzyło, tym bardziej że jego związek przechodził wówczas poważny kryzys. W ubiegłym roku Robert ostatecznie rozstał się z Kasią, a potem okazało się, że Monika spodziewa się dziecka - powiedział znajomy Górskiego w rozmowie z magazynem "Rewia".

Robert Górski znowu został ojcem

Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała na swoim instagramowym profilu ciążowe zdjęcia. Dziennikarka wreszcie pochwaliła się, że została mamą. Partnerka Roberta Górskiego pokazała urocze zdjęcie. Jednocześnie zdradziła imię i płeć dziecka.

Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. Malina Górska - napisała żartobliwie Sobień.
 

Natomiast w rozmowie z "Faktem" narodziny małej Maliny skomentowała Wioletta Staszczyk, menadżerka Roberta Górskiego.

Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi, że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

AD