Robert Górski został ojcem. Partnerka twórcy "Ucha Prezesa" pochwaliła się rozczulającym wpisem. "Melduję wykonanie zadania"

Robert Górski po raz drugi został ojcem. Radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie Monika Sobień, partnerka kabareciarza.

Robert Górski jest znany przede wszystkim z działalności w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Jednak w ostatnich latach widzowie pokochali przede wszystkim jego kreację w serialu "Ucho Prezesa". Artysta nieczęsto opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym. Jakiś czas temu okazało się, że artysta i jego partnerka - Monika Sobień, spodziewają się dziecka. Jak się okazuje, właśnie zostali rodzicami.

Robert Górski został ojcem

Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała na swoim instagramowym profilu ciążowe zdjęcia. Dziennikarka wreszcie pochwaliła się, że została mamą. Partnerka Roberta Górskiego pokazała urocze zdjęcie. Jednocześnie zdradziła imię i płeć dziecka.

Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. Malina Górska - napisała żartobliwie Sobień.

Natomiast w rozmowie z "Faktem" narodziny małej Maliny skomentowała Wioletta Staszczyk, menadżerka Roberta Górskiego.

Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi, że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa - powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Przypomnijmy, że w 2018 roku Robert Górski rozstał się z Katarzyną Osipowicz, z którą ma już 13-letniego syna Antoniego.

AD

Więcej o:
Komentarze (86)
Robert Górski został ojcem. Partnerka twórcy "Ucha Prezesa" pochwaliła się rozczulającym wpisem. "Panie prezesie..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mk

  Oceniono 53 razy 41

  zaraz zaraz czy to znaczy, że zaciążył inną będą w związku z poprzednią? I nikt nie rozpisywał się nad jego niewiernością? :o

 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 30

  i jego byłą partnerka nie wylewała swoich żali na instagramie tak jak żenada roku Żyła? dobrze że są jeszcze kobiety z klasą

 • Gość: ZZ

  Oceniono 37 razy 25

  Gdzie ci mężczyźni... Sami niewierni dupiarze. Takiemu zaufać nie można, bo jak zdradził własną rodzinę to zdradzi i szefa i kumpla.

 • pitercab

  Oceniono 22 razy 22

  Górski używa ile może- może i jakimś adonisem nie jest ale konto w banku rozwiewa wszelkie wątpliwości. Swoją nową partnerkę zapylił jak jeszcze był z poprzednią.

 • Gość: lena

  Oceniono 29 razy 19

  nie rozumiem - czy w tej warszawce nie ma już przyzwoitych ludzi ?!?!? czy artysta, kabareciarz to jednocześnie qrwiarz ?!?!? czy to naprawdę tak wiele kosztuje BYCIE UCZCIWYM WOBEC WŁASNYCH DZIECI I PARTNERKI ?!?!?

 • Gość: łzywoczach

  Oceniono 23 razy 15

  ".....pochwaliła się rozczulającym wpisem"? Czy znacie znaczenie słowa rozczulający?

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 15 razy 13

  Najłatwiej wyjść i trzasnąć drzwiami.
  Temu też "nie pasowała" starzejąca się kobieta i dorastający syn - wziął sobie nowego blond lachona i świruje, szkoda wygląda na rozsądnego fajnego faceta a nie hedonistę.
  Dołączył do fircyków typu Pazura, Kondrat, Marcinkiewicz, niepoważni kolesie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX