Jego przebój "Pump It Up" nuciła kiedyś cała Polska. Jak wygląda dziś Danzel? Nie zmieniło się tylko jedno

Pamiętacie Danzela? Zobaczcie, jak zmienił się wokalista.

Kariera Danzela to prawdziwy fenomen. 42-letni Belg na dobrą sprawę nagrał tylko jeden przebój. Mowa oczywiście o "Pump It Up". Piosenka została wydana 15 lat temu i była wówczas wielkim przebojom na dyskotekach, także w Polsce.

Zobacz wideo

Danzel w Polsce

Danzel nagrał co prawda kilka innych kawałków, a nawet wydał trzy płyty, ale żaden z nich nie powtórzył sukcesu "Pump It Up". Mimo to 42-latek cały czas cieszy się popularnością, zwłaszcza w Polsce. Wokalista odwiedza nasz kraj niemal co roku.

Kilka dni temu gwiazdor odwiedził studio "Pytania na Śniadanie". Podczas wywiadu zapowiedział swoją nową trasę koncertową, w ramach której zagra aż dwadzieścia koncertów w Polsce.

Jak wygląda dziś Danzel?

Uwagę przyciągał nowy look Danzela. Belg zasłynął nie tylko za sprawą swojego jedynego przeboju, ale także dzięki charakterystycznej fryzurze ułożonej na żel.

DANZEL DZIŚ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

To już jednak przeszłość! Dziś wizerunek wokalisty wydaje się być bardziej ugrzeczniony. Nic dziwnego, w końcu Danzel jest już po czterdziestce, a w dodatku jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki córek. Zmieniła się więc jego fryzura i styl. Jedyne co pozostało na swoim miejscu to przyciemnione okulary.

Tańczyliście do "Pump It Up"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.