Robert Korzeniowski z dumą zaprezentował nową partnerkę. To dla niej rozstał się z żoną

Bal Mistrzów Sportu był doskonałą okazją do tego, by zobaczyć najlepszych sportowców w galowym wydaniu. Jedną z gwiazd był Robert Korzeniowski. Chodziarz pozował na ściance z nową partnerką Justyną.

Jeszcze na początku 2018 roku Robert Korzeniowski bawił się na imprezach branżowych razem z żoną. Niespodziewanie kilka miesięcy później u jego boku zaczęła pojawiać się tajemnicza kobieta. Z czasem okazało się, że ma na imię Justyna i jest młodsza od sportowca o 16 lat. Na początku para ukrywała swoje uczucie, teraz szturmem podbija salony. Na Balu Mistrzów Sportu nie odstępowali siebie na krok.

ZOBACZ TEŻ: Robert Korzeniowski pozwany przez żonę. Ma płacić wysokie alimenty

Zobacz wideo

Robert Korzeniowski znowu zakochany

Po raz pierwszy para została przyłapana przez paparazzi w czerwcu ubiegłego roku. Po wielu miesiącach plotek Korzeniowski postanowił wówczas uciąć spekulacje na temat swojego życia prywatnego i zabrał w listopadzie nową wybrankę na premierę zegarków Omega. Stało się oczywistym, że w życiu polskiego olimpijczyka nastąpiła rewolucja.

Z relacji świadków wynikało, że zakochani świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Flirtowali, pili szampana, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Najwyraźniej Korzeniowskiemu musiało się spodobać brylowanie na salonach w towarzystwie młodszej partnerki. Na Balu Mistrzów Sportu był wpatrzony w Justynę jak w obrazek.

Robert Korzeniowski z nową partnerką w czułych objęciach - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Tym razem życzymy sportowcowi więcej szczęścia w miłości. Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, kiedy Robert Korzeniowski zostawił żonę dla innej kobiety. Również jego pierwsze małżeństwo zakończyło się z tego samego powodu.

AD