Robert Korzeniowski z dumą zaprezentował nową partnerkę. To dla niej rozstał się z żoną

Bal Mistrzów Sportu był doskonałą okazją do tego, by zobaczyć najlepszych sportowców w galowym wydaniu. Jedną z gwiazd był Robert Korzeniowski. Chodziarz pozował na ściance z nową partnerką Justyną.

Jeszcze na początku 2018 roku Robert Korzeniowski bawił się na imprezach branżowych razem z żoną. Niespodziewanie kilka miesięcy później u jego boku zaczęła pojawiać się tajemnicza kobieta. Z czasem okazało się, że ma na imię Justyna i jest młodsza od sportowca o 16 lat. Na początku para ukrywała swoje uczucie, teraz szturmem podbija salony. Na Balu Mistrzów Sportu nie odstępowali siebie na krok.

ZOBACZ TEŻ: Robert Korzeniowski pozwany przez żonę. Ma płacić wysokie alimenty

Zobacz wideo

Robert Korzeniowski znowu zakochany

Po raz pierwszy para została przyłapana przez paparazzi w czerwcu ubiegłego roku. Po wielu miesiącach plotek Korzeniowski postanowił wówczas uciąć spekulacje na temat swojego życia prywatnego i zabrał w listopadzie nową wybrankę na premierę zegarków Omega. Stało się oczywistym, że w życiu polskiego olimpijczyka nastąpiła rewolucja.

Z relacji świadków wynikało, że zakochani świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Flirtowali, pili szampana, a uśmiechy nie schodziły im z twarzy. Najwyraźniej Korzeniowskiemu musiało się spodobać brylowanie na salonach w towarzystwie młodszej partnerki. Na Balu Mistrzów Sportu był wpatrzony w Justynę jak w obrazek.

Robert Korzeniowski z nową partnerką w czułych objęciach - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Tym razem życzymy sportowcowi więcej szczęścia w miłości. Przypomnijmy, to nie pierwszy raz, kiedy Robert Korzeniowski zostawił żonę dla innej kobiety. Również jego pierwsze małżeństwo zakończyło się z tego samego powodu.

AD

Więcej o:
Komentarze (226)
Robert Korzeniowski z dumą zaprezentował nową partnerkę Justynę. To dla niej rozstał się z żoną
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 279 razy 251

  To że jedna i ta sama osoba napisze tutaj jaki to odważny człowiek, nie zmieni faktu, że to zwykły dupek, który zmienia kobiety. Jaja to trzeba mieć, żeby być wiernym kobiecie, umieć z nią przejść kryzysy i pracować nad relacją. Niech ta infantylna idiotka komentująca ten post nie rozsmiesza wszystkich swoimi wypocinami. Zostawił żonę z córkami, która była z nim ileś lat w karierze i zajmować się mogl tylko sportem bo ona dbała o całą resztę łącznie z byciem jego menadżerka. A teraz zostawił druga żonę z synem małym i zmienił na młodszy model. Ciekawe czy ta pani jest już ostatnią i będzie jego opiekunką na starość czy jeszcze za kilka lat zmieni na młodszy model do podcierania tyłka w zamian za kasę na koncie haha

 • Gość: gosc

  Oceniono 166 razy 156

  Ktoś tu pomylił odwagę z przyzwoitością, "a przecież warto być przyzwoitym" ;)

 • argentusa

  Oceniono 129 razy 121

  który to już raz???
  raz się można pomylić, ale żeby znowu to samo???? dowód na niedojrzałość psychoseksualną. i tyle w temacie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 116 razy 112

  Często pada tutaj zwrot "ma odwagę", a ja uważam, że to przeogromny strach przed starzeniem się.

 • Gość: Janr

  Oceniono 118 razy 112

  Oj Robercik Robercik na starość dostaniesz sam jak palec nawet dzieci nie będą chciały cię znać !!!

 • Gość: gość

  Oceniono 88 razy 84

  Prostak i zero do potęgi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX