Robert Korzeniowski pozwany przez żonę. Ma płacić alimenty na ich syna. Kwota powala

Jak podaje "Super Express", żona Roberta Korzeniowskiego złożyła pozew, w którym żąda od niego alimentów na syna. Kwota jest naprawdę wysoka.

Robert Korzeniowski kilka miesięcy rozstał się ze swoją żoną, Magdaleną. "Super Express" opublikował wtedy jego zdjęcia z dużo młodszą kobietą. Sportowiec niedługo po tym potwierdził, że wyprowadził się z rodzinnego domu. 

Robert Korzeniowski i alimenty na syna

Słynny chodziarz wraz z żoną do niedawna wychowywali razem siedmioletniego syna Franciszka. Jak donosi "Super Express", Magdalena Korzeniowska wzięła sprawy w swoje ręce i wystąpiła do sądu o alimenty na dziecko. 

Sama bowiem przez ostatnie miesiące mniej pracowała, a wszystko to z powodu pożaru mieszkania, w którym mocno ucierpiała - przeszła bolesne operacje i była w śpiączce aż przez sześć dni - czytamy na se.pl.

Tabloid informuje, że do sądu już trafił pozew, w którym kobieta żąda od Roberta Korzeniowskiego dziesięciu tysięcy złotych miesięcznie na zaspokojenie potrzeb syna. Skąd ta ogromnie wysoka kwota? Syn pary chodzi do prywatnej szkoły i uczęszcza na wiele dodatkowych zajęć. "SE" wylicza również, że Korzeniowscy zatrudniali opiekunkę, która zajmowała się Franciszkiem, kiedy rodzice pracowali. Pani Magdalena domaga się także ponoć pomocy w utrzymaniu ich domu - kupili go razem rok temu, kiedy spłonęło ich mieszkanie. Jak udało się ustalić dziennikarzom, Korzeniowski miał zabrać z domu wiele cennych rzeczy. 

W ostatnich tygodniach okazało się, że wypowiedział też umowy na prąd, wodę i media, przez co 1 października w domu, w którym nadal mieszka pani Magda z ich synem, nagle odłączono telewizję - czytamy.

Co ciekawe, tabloid donosi, że sam Robert Korzeniowski złożył pozew o ustanowienie rozdzielności majątkowej. A rozwód? Na razie nic o tym nie wiadomo. 

JT

Więcej o:
Komentarze (148)
Robert Korzeniowski ma płacić alimenty na syna. Kwota jest ogromnie wysoka
Zaloguj się
 • Gość: hk

  Oceniono 110 razy 80

  co z niego za facet, z kolejną żoną rozstał się po chamsku , wywalić go z życia publicznego , sportowcem był dobrym ale człowieczeństwo mu nie wychodzi

 • Gość: gerbera

  Oceniono 105 razy 67

  Pan Korzeniowski może był dobrym sportowcem....,ale jest złym mężczyzną,bo ze swoimi żonami rozstaje się brzydko,skandalicznie ---wiem,wiem one są temu winne!!!!.Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym co mówi ,ale co robi i nie jak zaczyna ,ale jak kończy.Moim skromnym zdaniem to cham i ego mann.

 • iguassu

  Oceniono 65 razy 47

  Stara pi..., a nie olimpijczyk..zakompleksiony dziad.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 42 razy 38

  To niech weźmie syna do siebie pan Robert i niech roztacza nad nim opiekę.
  Ciekawe jak długo młodsza du.pa wytrzyma?

 • krzywelustro

  Oceniono 39 razy 35

  Sakramentalna żona Agnieszka, cywilna żona Magdalena, konkubina Justyna...
  A jeszcze niedawno pan sportowiec tak się egzaltował, jaki to on pobożny, rozmodlony i wpatrzony w wizerunek Chrystusa...

 • Gość: tomko

  Oceniono 34 razy 30

  Rozchodził się pan Robercik :)

 • Gość: Gogol

  Oceniono 35 razy 25

  No, Korzeniowski, będziesz musiał chyba szybko teraz przebierać nóżkami...To wyłączenie prądu i wody swojemu dzieciakowi świadczy o klasie, gnojku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX