Korzeniowski zostawił żonę dla młodszej? Jego znajomy twierdzi, że tak. "Zaczął się dziwnie zachowywać. Krzyczał na nią"

Robert Korzeniowski rozstał się z żoną? Wskazuje na to jej komentarz i ostatnie zdjęcia sportowca z inną kobietą.

Od 2012 roku Robert Korzeniowski jest w związku małżeńskim z Magdaleną Korzeniowską. Zdjęcia chodziarza z dużo młodszą kobietą wywołały niemałe poruszenie. Czyżby nastąpił koniec małżeństwa Korzeniowskich?

Robert Korzeniowski ma kochankę?

Korzeniowski już jakiś czas temu był widziany w towarzystwie młodszej o 16 lat Justyny. Nikt jednak nie podejrzewał, że sportowiec wdał się w romans. Teraz jednak dużo wskazuje na to, że Korzeniowski zostawił żonę dla innej kobiety.

"Super Express", który udostępnił zdjęcia pary, skontaktował się z chodziarzem z prośbą o komentarz w tej sprawie. Kiedy dowiedział się o zdjęciach, na których całuje się z kobietą inną niż jego żona, przyznał, że nie ma pojęcia, o kogo chodzi.

Możliwe, że to zawodniczka z mojego klubu. No tak, to jedna z dziewczyn z mojego klubu - wyznał, jak usłyszał nazwisko Justyny.

O komentarz została poproszona również żona Korzeniowskiego. Jej słowa zdają się potwierdzać, że w ich związku nie jest najlepiej.

To dla mnie na tyle przykre, że nie będę tego komentować - wyznała.

Robert Korzeniowski rozstał się z żoną

Tabloid dotarł też do przyjaciela pary, który miał ostatecznie potwierdzić, że małżeństwo Korzeniowskich dobiegło końca.

Robert od paru miesięcy zaczął się dziwnie zachowywać. I choć niektórzy zauważyli, że jest to spowodowane jego romansem, Magda aż do końca odrzucała tę myśl. Nie był dla niej zbyt miły. Podobno krzyczał na nią, że ma jej dość i – choć trudno w to uwierzyć, powiedział nawet, że jedzenie, które mu przygotowuje, bardziej przypomina mu paszę - opowiadał informator.

Ponoć już kilka miesięcy temu Korzeniowski poinformował żonę, że to koniec ich małżeństwa i wyprowadził się z domu. W rozmowie z "SE" potwierdził, że nie mieszka z żoną. 

To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo - skwitował tajemniczo.

Robert Korzeniowski i kobiety

To nie pierwsza taka sytuacja, w której chodziarz zostawia swoją partnerkę. Już wcześniej rozstał się z żoną, Agnieszką, którą zostawił dla jeszcze obecnej, Magdaleny. Rozstali się po 20 latach małżeństwa. Sprawa rozwodowa trwała aż dwa lata.

My czekamy na oficjalne potwierdzenie któregoś z małżonków.

MT

Więcej o: