Sławomir wystąpi aż na dwóch sylwestrach i zarobi krocie. Organizatorzy zapewnią mu gwiazdorski transport? Szczegóły tylko u nas

Dzięki tanecznym przebojom Sławomir jest dziś najpopularniejszym polskim muzykiem. W sylwestrową noc jako jedyna polska gwiazda pojawi się na dwóch koncertach. Jego żona, Kajra, zdradziła Plotkowi więcej szczegółów.

Odkąd Sławomir nagrał "Miłość w Zakopanem", jego kariera eksplodowała. W ciągu ostatniego roku stał się prawdziwą gwiazdą. Nic dziwnego, że promotorzy zabijają się o to, by zagrał jak najwięcej koncertów. Zapała wielokrotnie występuje na dwóch wydarzeniach dziennie. Nie inaczej będzie podczas tegorocznego Sylwestra. Twórca gatunku rock polo zaśpiewa na imprezie TVP i Polsatu.

Zobacz wideo

Choć życie w ciągłej trasie może być męczące, jest odpowiednio wynagradzane. Jak wyliczył "Super Express", za kilka piosenek Sławomir może liczyć 31 grudnia na łączne honorarium w wysokości 100 tys. zł. W takim razie jak uda się mu połączyć występ na dwóch imprezach? Żona i menedżerka muzyka, Magdalena "Kajra" Kajrowicz, zdradziła w rozmowie z Plotkiem, gdzie najpierw widzowie będą mogli obejrzeć swojego idola.

Najpierw wystąpimy na koncercie sylwestrowym TVP w Zakopanem. Następnie przetransportujemy się na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie zaśpiewany na Sylwestrze z Polsatem - powiedziała w rozmowie z Plotkiem Magdalena Kajrowicz, znana bardziej jako Kajra.

Czy możemy się spodziewać, że Sławomir, niczym największe gwiazdy rocka, poleci do Chorzowa helikopterem? Wiele na to wskazuje.

Wiadomo, że najszybszą i najwygodniejszą metodą byłby lot helikopterem. Natomiast to, czym ostatecznie dostaniemy się do Chorzowa, zależne będzie od warunków atmosferycznych panujących tego dnia.

Magdalena Kajrowicz nie chciała zdradzić, czy po występie na Sylwestrze z Polsatem planują wrócić na wielki finał do Zakopanego. Jednak z tonu wypowiedzi można wywnioskować, że taki scenariusz jest brany pod uwagę.

Gwiazdorski Sylwester z TVP i Polsatem

"Sylwester marzeń z Dwójką" po raz kolejny odbędzie się w Zakopanem. Impreza rozpocznie się 31 grudnia 2018 roku o godzinie 20.00. Telewizja Polska stawia na sprawdzony scenariusz. Sylwestrowa zabawa będzie utrzymana w tanecznym klimacie disco polo. Największą gwiazdą koncertu ma być Zenek Martyniuk. Prócz niego wystąpią m.in. Sławomir, zespół Weekend i Boys. Nie zabraknie także znanych i lubianych gwiazd z zagranicy. Pod Giewontem zaśpiewają Al Bano i Romina Power oraz Thomas Anders z Morden Talking. Imprezę poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, zakulisowymi rozmowami z gwiazdami zajmie się Norbi.

Sylwester z Polsatem w tym roku odbędzie się wyjątkowo na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na scenie wystąpią m.in. Maryla Rodowicz, Michał Szpak, THE SHOW A TRIBUTE TO ABBA, zespoły Feel i Łobuzy, a także Ewa Farna, Liz Mitchell (wokalistka Bony M), Grzegorz Hyży, Cleo, Ewelina Lisowska. Sylwestra poprowadzą Agnieszka Hyży, Paulina Sykut – Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Maciej Dowbor i Maciej Rock. Sylwestrowa Moc Przebojów 2018 startuje 31 grudnia od godziny 20.00.

Arek Durka