Syn Zenona Martyniuka pochwalił się intymnym zdjęciem z podróżny poślubnej

Daniel Martyniuk i jego żona Ewelina wyruszyli w podróż poślubną do Barcelony. Syn "Króla disco polo" pochwalił się na Instagramie fotografią z podróży.

W październiku tego roku Daniel Martyniuk i Ewelina Martyniuk (z domu Golczyńska) wzięli ślub. Media rozpisywały się na temat samej uroczystości oraz wesela, na którym pojawiły się gwiazdy disco polo i serwowano wykwintne dania

Ślub i wesele odbyły się z pompą, a młodzi, jak donosił "Fakty", dostali prezenty ślubne o łącznej wartości 800 tysięcy złotych. Część z tych pieniędzy mieli przeznaczyć na podróż poślubną, w którą właśnie się wybrali. 

Zobacz wideo

Syn i ciężarna synowa Zenona Martyniuka w podroży poślubnej

Mimo że Ewelina Martyniuk jest w ciąży, to nowożeńcom udało się wyjechać w podróż poślubną. Syn gwiazdora pochwalił się tym na swoim Instagramie, gdzie zamieścił wspólne zdjęcie z Barcelony, a właściwie z hotelowego pokoju. Widać na nim, jak zakochani leżą razem przytuleni na łóżku. 

 

Martyniukowie jak widać cieszą się wspólnymi spokojnymi chwilami. Już niedługo na świat przyjdzie ich córeczka i wtedy prawdopodobnie kolejne wspólne wakacje będą musiały poczekać.

AG