Syn Martyniuka dostał w prezentach ślubnych łącznie 800 tys. zł! Pieniądze przeznaczą na podróż poślubną

Syn Zenka Martyniuka i jego żona otrzymali od gości prezenty i gotówkę o łącznej wartości 800 tys. zł. "Fakt" donosi, że para przeznaczy środki na podróż poślubną.

Zenon Martyniuk ostatni weekend spędził na hucznym weselu swojego syna. Daniel Martyniuk ożenił się z 19-letnią Eweliną Golczyńską.

Ślub syna Zenona Martyniuka - jakie były prezenty ślubne?

Wesele warte prawie milion złotych zwróciło się nowożeńcom w znacznej części. Jak donosi bowiem "Fakt", para młoda otrzymała bowiem prezenty ślubne o wartości ok. 800 tys. zł.

Na tą kwotę składa się m.in. podarowany panu młodemu przez Zenona Martyniuka Mercedes AMG klasy C, warty 450 tys. zł oraz zebrana w kopertach gotówka, której kwota może przekraczać nawet 300 tys. zł - podaje "Super Express".

W wartość prezentów ślubnych wlicza się również ufundowana przez Zenona Martyniuka wycieczka warta 100 tys. zł. 

Ślub syna Zenona Martyniuka - podróż poślubna

Para nowożeńców obawiała się, że ciąża panny młodej może zniszczyć plany związane z podróżą poślubną. Jednak ostatecznie nowożeńcy wybiorą się na archipelag na Oceanie Indyjskim. Przyznał to sam Daniel Martyniuk w rozmowie z "Faktem". 

Chcemy odwiedzić Czagos, czyli egzotyczny archipelag na Oceanie Indyjskim. Popłyniemy tam z Malediwów. Będę kapitanem i nikogo więcej nie zabierzemy. Tylko ja i ona. Pójdą na to pieniądze, które dostaliśmy na weselu.

Daniel Martyniuk ożenił się z milionerką

Nie tylko Daniel Martyniuk pochodzi z zamożnej rodziny. Ewelina Golczyńska również może pochwalić się imponującym majątkiem. Rodzice panny młodej - Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy - prowadzą wspólnie gospodarstwo i hodują drób. Wycenia się je na 16 milionów złotych, a to wciąż nie wszystko. Mają również firmę, która zajmuje się produkcją wyrobów z betonu.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

KJ

Więcej o:
Komentarze (34)
Syn Martyniuka dostał w prezentach ślubnych łącznie 800 tys. zł! Na co wyda pieniądze?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Ratunku Polacy. Jakimi bzdurami my żyjemy. Jakieś pustaki dorwały się do kasy (mówię o martyniukach) bo rodzice młodej chociaż pracują a Zenek pieje jak ich drób. Nie wiedzą co z tą kasą robić więc wydają więcej niż trzeba i chwalą się tym w mediach. Na taką podróż o jakiej piszą nie potrzeba takiej kasy. Próżnośc przeokropna. Kiedyś, mam nadzieję, ludzie zmądrzeją i przestaną słuchać tego badziewia i skończą sie zenkowi pieniądze. A tym samym mlodemu. I jeszcze coś. W tytule czytam, ze syn martyniuka dostal w prezentach 800 tys. Pytam : a mloda nie dostała ? Może więcej niż on. Chyba dostali razem.

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 11 razy 9

  Oprócz 800 000 dostali również bilety do Multipleksu, bon zniżkowy do warzywniaka pani Jadzi i cały zestaw biedronkowych słodziaków.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  I oczywiscie kwotę z kopert przeliczyli i podali do wiadomości publicznej... ach co za bzdury

 • Gość: rede

  Oceniono 8 razy 8

  To teraz urząd skarbowy winien się zająć podatkami od darowizn, jak się czyni w przypadku szarych obywateli.

 • hens

  Oceniono 12 razy 6

  A podatek od darowizny dla fiskusa odprowadził, czy nadal głupa pali że należy mu się wszystko jak psu wczorajsza zupa.

 • Gość: Zenek

  Oceniono 6 razy 6

  Lewandowskich nie lubię ale przynajmniej udzielaja się charytatywnie. A ten wyda ponad 300tys żeby się przepłynać łódka na jakieś k..wa Czagos.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 5 razy 5

  Rozumiem, że artykuł pod skarbówkę, bo chętnie dostanie podatek od tych prezentów :)

 • Gość: Eugeniusz

  Oceniono 5 razy 5

  Jak na milionerów to mala kasa gupole i prymitywny się chwala

 • maryjanek66

  Oceniono 4 razy 4

  to Urząd Skarbowy niezły podatek powinien pobrac...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX