Syn Martyniuka ożenił się z 19-letnią córką milionerów. Wiemy, jakie dania serwowano na ich weselu. Było na bogato!

Wesele syna Zenka Martyniuka było jednym z największych wydarzeń medialnych ostatnich tygodni. Na dwudniowym przyjęciu wartym milion złotych bawiło się 250 gości.

Wciąż nie opadły emocje po ślubie syna Zenka Martyniuka. Przypomnijmy, że w miniony weekend Daniel Martyniuk poślubił 19-letnią Ewelinę Golczyńską. O pannie młodej wiadomo już coraz więcej. Jak się okazało, dziewczyna podobnie jak jej wybranek, pochodzi z zamożnej rodziny.

Daniel Martyniuk ożenił się z milionerką

Jak donosi "Super Express" Bogumiła i Arkadiusz Golczyńscy prowadzą wspólnie  gospodarstwo specjalizujące się w hodowli drobiu. 390 ha gruntów, wycenia się na 16 milionów złotych. To nie wszystko. Rodzice panny młodej mają również firmę, która zajmuje się produkcją wyrobów z betonu.

TOBIASZ_MARTYNIUK_033.jpgTOBIASZ_MARTYNIUK_033.jpg Newspix/CIECIER

O weselu Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej mówiło się od tygodniu. Według jednego z tabloidów dwudniowe przyjęcie było warte nawet milion złotych. Za prezent ślubny dla pary młodej, nowego mercedesa, rodzice zapłacili 450 tysięcy.

Jedzenie na weselu

Niemało kosztowało również jedzenie. W restauracji "Lipowy Most" ceny za talerzyk od osoby wahają się pomiędzy 215 złotych a 275 złotych. Dodatkowo płatne były ośmiorniczki, płonący prosiak i bar z drinkami. Przypomnijmy, że na weselu bawiło się 250 osób.

Ponadto gościom weselnym zaserwowano dania tradycyjnej kuchni podlaskiej, grillowane owoce morza oraz dziczyznę. Na stołach znalazły się także zimne przystawki, makowce i sękacze. 

Spodziewaliście się tego, że panna młoda również pochodzi z zamożnej rodziny?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (76)
Syn Martyniuka ożenił się z milionerką. Wiemy, jakie dania serwowano na ich weselu.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Logiczny

  Oceniono 65 razy 61

  No niby na bogato, ale mimo wszystko jakoś tak przaśnie... te wystawione na widok publiczny piersi nastoletniej panny młodej, i te wybrokatowane kreacje gości weselnych, ale w sumie przynajmniej jest spójnie.

  Taka tylko refleksja, zero hejtu.

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 29

  bogaty z bogatą i dobrze
  życzę im żeby byli normalnymi i życzliwymi ludżmi

 • Gość: aisza

  Oceniono 30 razy 26

  Bida się zawsze żeni z bidą, a bogaty z bogatym, co w tym dziwnego, tak jest od zarania dziejów.

 • polokokt

  Oceniono 13 razy 13

  Młodym życzę jak najlepiej.
  Do dziennikarzy natomiast... skoro pisze ie ze wesele warte milion a dalej piszecie ze talerzyk kosztuje do 300pln to przy 250 osobach to jest mniej niż 100 tys. Zakładając ze inne dodatki pochłonęły na bogato drugie 100 to na co poszło brakujące 800?

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 12

  Też mi na bogato..
  Patrząc na stół to bym się nie najadła,arbuz, winogron, mandarynki, rolada. To ma być talerz za 300 zł. Chyba media sensacji szukają. Ja bywałam na weselach za mniej od talerza ale jedzenia było o wiele więcej.tu mi jakąś reklamą zaciąga......

 • Gość: Miastowy

  Oceniono 16 razy 10

  Jak to ha wsi-sami biedni Za komuny ich dzieci bez problemu dostawały się na studia-dodatkowe pkt za pochodzenie ! Inteligencja się nie liczyła Strasznie „biedni” ludzie są!

 • Gość: Maya

  Oceniono 11 razy 9

  Czy was już serio pogięło w tej „redakcji”?! Menu weselne syna pana, który śpiewa disco polo?!?!?!

 • elenem

  Oceniono 10 razy 8

  Może to i dobrze, ze są "równi" majątkowo, nie ma posądzeń o interesowność.
  Ja myślę ze oni sa naprawdę zakochani... i dobrze im zyczę. :)

  Ale ...znam też kilka przypadków kiedy np kobieta wychodziła za mężczyznę z bogatej rodziny i sa do dziś szczęśliwi. Nie ma zasady, to zależy od charakterów.
  A Fortuna toczy się kołem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX