Nieślubny syn Michaela Jacksona przyjechał do Polski. Podobieństwo do ojca jest uderzające. Łączy ich coś jeszcze!

Nieślubny syn Michaela Jacksona przyjechał do Warszawy. Jego podobieństwo do ojca jest ogromne!

Już w poniedziałek na antenę wraca codzienne wydanie "Dzień dobry TVN". Z tej okazji w sobotę w studiu zgromadziły się wszystkie pary dziennikarzy prowadzących program, a także gwiazdy związane ze stacją.

Nieślubny syn Michaela Jacksona w Polsce

Na ściance pojawił się także zaskakujący gość, który uderzająco przypomina nieżyjącego już Michaela Jacksona. Otóż to właśnie jego nieślubny syn, Brandon Howard. 

NIEŚLUBNY SYN MICHAELA JACKSONA. ZOBACZ ZDJĘCIA<<

Brandon jest owocem romansu Króla Popu z Miki Howard, z którą artysta spotykał się w 1982 roku. Choć Micki po latach przyznała się do romansu, to Jackson unikał tego tematu. Brandon zrobił testy DNA, które potwierdziły, że jego ojcem jest Jackson. Nigdy nie domagał się spadku po nim, ale stale pozostaje w kontakcie z rodziną Michaela.

Nie da się ukryć, że Howard i Jackson są do siebie bardzo podobni. Jednak nie tylko to ich łączy. Brandon również pasjonuje się muzyką, a jego piosenki podbijają listy przebojów w Japonii oraz Chinach. 

W rozmowie z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem wyznał, że w Los Angeles, gdzie mieszka, ma przyjaciółki z Polski. Poznał się tam z Violet Oliferuk, z którą nagrał wspólną piosenkę. Teraz przyjaźni się także z jej siostrami.

Myślicie, że uda mu się podbić polski rynek muzyczny?

Posłuchajcie jego utworu!

 

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Michael Jackson był uniewinniony w sprawie o molestowanie nieletnich. Odtajniono akta śledztwa. Są szokujące

Więcej o:
Copyright © Agora SA