Justyna Majkowska urodziła! Gwiazda "Ich Troje" trzymała swoją ciążę w tajemnicy

Rodzina Justyny Majkowskiej się powiększyła. Jak donoszą media, była wokalistka "Ich Troje" właśnie urodziła synka.

Odkąd Justyna Majkowska odeszła z "Ich Troje", słuch nieco o niej zaginął. We wrześniu gwiazda ponownie wystąpi w duecie z Michałem Wiśniewskim. W Opolu odbędzie się ich koncert. Nie wydaje nam się jednak, aby Justyna szybko wróciła do show-biznesu. Powód? Artystka po raz trzeci została mamą!

Justyna Majkowska urodziła syna

Jak podaje wp.pl, wokalistka niedawno urodziła trzecie dziecko. Majkowska i jej mąż, Jarosław Miśkiewicz, doczekali się synka.

Justyna urodziła chłopca. Mama i synek czują się bardzo dobrze - zdradza osoba z otoczenia rodziny.

Przypomnijmy, że Justyna ma już 13-letniego syna Ignacego i 2-letnia córkę Anielę. Teraz jej rodzina znowu się powiększyła.

Ciekawy jest też fakt, że niewiele osób wiedziało o ciąży artystki. Gwiazda nie zdradzała, że spodziewa się dziecka. Wygląda na to, że jak się chce, to się da zachować w tajemnicy nie tylko ślub, ale i ciążę. Gratulujemy!

Justyna Majkowska w "Ich troje"

Justyna Majkowska w zespole "Ich Troje" śpiewała w latach 2001-2003. Artystka miała zastąpić Magdę Femme. Ta decyzja nie przyszła jej jednak łatwo:

Mnie długo trzeba było namawiać, żebym spotkała się z panem Wiśniewskim. Pojechałam w końcu, ociągając się. Założyłam najgorsze ciuszki, zawiązałam na głowie chustkę, żeby wyglądać jak Marysia ze wsi i zaśpiewałam bardzo przeciętnie. Wyszło tak, że już mnie nie puścili - wspominała to w wywiadzie dla portalu Kobieta.onet.pl. Wywiad odbył się w 2003 roku, kiedy Majkowska powoli szykowała się już do odejścia z zespołu - wspomina.

To właśnie zespół "Ich troje" przyniósł Justynie największą popularność. Grupa nagrała takie przeboje jak: "Keine Grenzen", "Razem, a jednak osobno", 'Krzyk", "Zawsze pójdę w twoją stronę".

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.