Żona Sławomira ściągnęła swój pseudonim od innej wokalistki? Sławomir twardo: Kajra jest tylko jedna

Cayra, wokalista zespołu Groovebusterz, twierdzi, że Magdalena Kajrowicz ściągnęła ksywkę od niej - donosi ''Na żywo''. Ma dosyć tego, że ludzie mylą ją z żoną Sławomira.

Cayra, wokalistka Groovebusterz uznała, że Kajra , żona Sławomira, skopiowała jej sceniczny pseudonim.

Kajra oskarżona o plagiat?

Magdalena Kajrowicz występuje u boku swojego małżonka Sławomira pod pseudonimem 'Kajra'. Jak łatwo wywnioskować, jej sceniczna nazwa wzięła się od panieńskiego nazwiska. Okazuje się jednak, że wcale nie jest pierwszą Kajrą polskiego show-biznesu.

Wokalistka zespołu Groovebusterz występuje pod pseudonimem Cayra od 2004 roku. I choć nie życzy źle Sławomirowi, ani jego małżonce, w rozmowie z tygodnikiem ''Na żywo'', opowiada, że nie jest zadowolona z tej zbieżności imion, a nawet ją to irytuje:

Byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że w show-biznesie pojawiła się artystka o tak samo brzmiącym pseudonimie. Nie byłam z tego powodu zadowolona.
 

Dodaje, że już kilka razy ktoś do niej dzwonił i pytał, co u jej męża Sławomira, co wybitnie działało jej na nerwy. Teraz już się tym tak nie przejmuje i po prostu odpowiada, że nie jest jego żoną. Dodaje, że wokalista nie jest nawet w jej typie:

Wąs ma uroczy, ale wolę dobrze zbudowanych i wysportowanych mężczyzn, wytatuowanych rockandrollowców z trzydniowym zarostem.
 

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała odpowiadają na zarzuty

''Na żywo'' zapytało oczywiście co w tej sprawie mają do powiedzenia sama Kajra i Sławomir. Oboje są zaskoczeni, bo żadne z nich nigdy wcześniej nie słyszało o pani Cayrze przez 'C' i przez 'y'. Zdaje się nie są zaznajomieni z wieloletnim dorobkiem zespołu Groovebusterz. Sławomir za to bardzo po rycersku broni swojej żony:

Muszę się wtrącić, mówiąc, że Kajra jest tylko jedna. Ona jest niepodważalnie królową rock polo, moją "Megierą", która potrafi mnie wyprowadzić z równowagi i wprowadzić na szczyty radości.

Sławomir Zapała jest jednym z najbardziej popularnych muzyków kilku ostatnich lat. Jego przebojową ''Miłość w Zakopanem'' zna każdy statystyczny Polak, a po pamiętnym Sylwestrze nie ma szans, żeby telewidzowie nie kojarzyli jego charakterystycznego wąsa.

Groovebusterz - wokalistka i zespół. Kim jest Cayra?

Groovebusterz to polski zespół grający muzykę taneczną i dance. Grupa powstała w 2006 roku. W skład grupy wchodzą Cayra czyli Edyta Przytulska oraz Bezik czyli Mariusz Bereziak. Oboje piszą testy i są wokalistami. Mają na koncie przebój ''Talk to me'', a w ich teledysku do ''Super lover'' zagrała w 2008 roku Natalia Siwiec.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.