Żona Sławomira ściągnęła swój pseudonim od innej wokalistki? Sławomir twardo: Kajra jest tylko jedna

Cayra, wokalista zespołu Groovebusterz, twierdzi, że Magdalena Kajrowicz ściągnęła ksywkę od niej - donosi ''Na żywo''. Ma dosyć tego, że ludzie mylą ją z żoną Sławomira.

Cayra, wokalistka Groovebusterz uznała, że Kajra , żona Sławomira, skopiowała jej sceniczny pseudonim.

Kajra oskarżona o plagiat?

Magdalena Kajrowicz występuje u boku swojego małżonka Sławomira pod pseudonimem 'Kajra'. Jak łatwo wywnioskować, jej sceniczna nazwa wzięła się od panieńskiego nazwiska. Okazuje się jednak, że wcale nie jest pierwszą Kajrą polskiego show-biznesu.

Wokalistka zespołu Groovebusterz występuje pod pseudonimem Cayra od 2004 roku. I choć nie życzy źle Sławomirowi, ani jego małżonce, w rozmowie z tygodnikiem ''Na żywo'', opowiada, że nie jest zadowolona z tej zbieżności imion, a nawet ją to irytuje:

Byłam zaskoczona, gdy dowiedziałam się, że w show-biznesie pojawiła się artystka o tak samo brzmiącym pseudonimie. Nie byłam z tego powodu zadowolona.

Dodaje, że już kilka razy ktoś do niej dzwonił i pytał, co u jej męża Sławomira, co wybitnie działało jej na nerwy. Teraz już się tym tak nie przejmuje i po prostu odpowiada, że nie jest jego żoną. Dodaje, że wokalista nie jest nawet w jej typie:

Wąs ma uroczy, ale wolę dobrze zbudowanych i wysportowanych mężczyzn, wytatuowanych rockandrollowców z trzydniowym zarostem.
 

Magdalena Kajrowicz i Sławomir Zapała odpowiadają na zarzuty

''Na żywo'' zapytało oczywiście co w tej sprawie mają do powiedzenia sama Kajra i Sławomir. Oboje są zaskoczeni, bo żadne z nich nigdy wcześniej nie słyszało o pani Cayrze przez 'C' i przez 'y'. Zdaje się nie są zaznajomieni z wieloletnim dorobkiem zespołu Groovebusterz. Sławomir za to bardzo po rycersku broni swojej żony:

Muszę się wtrącić, mówiąc, że Kajra jest tylko jedna. Ona jest niepodważalnie królową rock polo, moją "Megierą", która potrafi mnie wyprowadzić z równowagi i wprowadzić na szczyty radości.

Sławomir Zapała jest jednym z najbardziej popularnych muzyków kilku ostatnich lat. Jego przebojową ''Miłość w Zakopanem'' zna każdy statystyczny Polak, a po pamiętnym Sylwestrze nie ma szans, żeby telewidzowie nie kojarzyli jego charakterystycznego wąsa.

Groovebusterz - wokalistka i zespół. Kim jest Cayra?

Groovebusterz to polski zespół grający muzykę taneczną i dance. Grupa powstała w 2006 roku. W skład grupy wchodzą Cayra czyli Edyta Przytulska oraz Bezik czyli Mariusz Bereziak. Oboje piszą testy i są wokalistami. Mają na koncie przebój ''Talk to me'', a w ich teledysku do ''Super lover'' zagrała w 2008 roku Natalia Siwiec.

JAB

Więcej o:
Komentarze (12)
Żona Sławomira ściągnęła swój pseudonim od innej wokalistki? Jest odpowiedź
Zaloguj się
 • Gość: cześć

  Oceniono 3 razy 3

  Dwie nikomu nieznane baby.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Ach te problemy egzystencjalne współczesnych "artystów":D

 • Gość: Yeti

  Oceniono 4 razy 2

  Żona Sławomira fatalna figura i gruby brzuch. Ciało nieskalane ćwiczeniami co widać w teledysku o łące. Ubrana jak malolata a brzuch się wylewa że spodni.

 • Gość: kiki

  Oceniono 4 razy 2

  CAYRA jest znana w branży muzycznej od lat!!! Jest piękna i utalentowana i od zawsez miała ten pseudonim -cięzko na niego pracowała. ATU POJAWIŁA SIĘ jakas discopolówa z nikąd i sobie przybrała jej pseudonim ,też wku..iłabym się przeogromnie

 • Gość: zaduzo

  Oceniono 6 razy 2

  Stanowczo za dużo Sławomira a jego żona? No cóż , za wszelka cenę on chce ja wyparować! Jest takim tłem dla niego. A dokonania? Przepraszam, ale pierwszy raz widać było te panią w Zakopanem na sylwestra.

 • Gość: Łysy

  Oceniono 1 raz 1

  Mowia na mnie Łysy to teraz pół polski bedzie sie tlumaczyc z tej ksywy...?

 • Gość: Anna

  0

  Ale jedna jest Cayra a druga Kajra. Ja tam nie widzę, czy raczej słyszę, podobieństw w brzmieniu. Oba mają po 5 liter, ot podobieństwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX