Żona Sławomira pokazała swoje zdjęcie bez makijażu. Fanka: Myślałam, że to Marcin Miller z Boys

Kajra, żona Sławomira, opublikowała swoje zdjęcia bez makijażu. Fani podzieleni, ale większość pochwaliła naturalną urodę piosenkarki.

Żonę Sławomira Zapały, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz, zazwyczaj widujemy na scenie w pełnym makijażu. Piosenkarka nie ma jednak żadnego problemu z tym, żeby na swoim Instagramie pokazywać, jak wygląda au naturel. A zdecydowanie nie każdą gwiazdę na to stać!

Tym razem Kajra podzieliła się z fanami zdjęciami z podróży do Kanady i Stanów Zjednoczonych, gdzie razem z mężem będą dawać koncerty. Na fotografiach widzimy ją kompletnie bez makijażu, uśmiechniętą, z włosami niedbale zaczesanymi.

 

Pod zdjęciami artystki rozpętała się poważna dyskusja wśród jej fanów. Jedni byli zachwyceni widokiem piosenkarki bez make upu, inni zaś skrytykowali jej naturalny wygląd. Pojawiło się również wiele komentarzy, w których internauci wyrazili dla niej szacunek za odwagę w publikowaniu tego typu zdjęć.

- Szacunek za pokazanie naturalnej twarzy.

- Naturalna, piękna kobieta, bez tony makijażu i obstrzykniętych ust botoksem, jak glonojad. Tak trzymać.

- Z makijażem to jakoś wygląda. A bez to masakra.

- Czy kobieta przez 24 godziny musi mieć pełny makijaż? Nie. I podziwiam Kajrę za to, że pokazuje nas, czyli prawdziwe kobiety na co dzień.

- O matuchno, przez chwilkę myślałam, że to Marcin Miller z Boysów.

Naszym zdaniem niektórych internautów zbyt poniosła jednak wyobraźnia ;) W makijażu czy bez, największą ozdobą Kajry jest jej piękny uśmiech. I brawo za odwagę! Lubimy, gdy gwiazdy pokazują swoje naturalne, "ludzkie" oblicze.

embed

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.