Sebastian Karpiel-Bułecka sam zaprojektował dom. Teraz chwali się efektem. "Dzieło sztuki"

Sebastian Karpiel-Bułecka zaprojektował dom, a efekty swojej pracy zaprezentował na swoim Instagramie. Fani artysty są zachwyceni.

Sebastian Karpiel-Bułecka jest człowiekiem wielu talentów. Artysta zachwyca swoim głosem i grą na skrzypcach. Realizuje się też jako tata. Nie każdy jednak wie, że Karpiel-Bułecka jest też absolwentem Politechniki Krakowskiej, na której ukończył architekturę.

Sebastian Karpiel-Bułecka zaprojektował dom

Mimo że artysta ciągle koncertuje, potrafi znaleźć czas i oddać się architekturze. Prowadzi bowiem biuro architektoniczne. Założyciel zespołu Zakopower tworzy projekty domów, a jego prace są niezwykle piękne i oryginalne. Łączą też tradycję z nowoczesnością. 

Ostatnimi projektami Karpiel-Buełcka podzielił się ze swoimi fanami na Instagramie. Sam architekt w żaden sposób ich nie komentuje. Dodaje do nich jedynie skromny podpis:

Projekt S.K.B

SEBASTIAN KARPIEL-BUŁECKA ZAPROJEKTOWAŁ DOM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>>>> 

Dom Karpiel-Bułecki to "dzieło sztuki"

Pod zdjęciami domu szybko pojawiło się wiele komentarzy, w których nie brakowało komplementów i zachwytów nad efektem pracy artysty. 

Piękny to za mało powiedziane.

Dzieło sztuki! Jestem pod wielkim wrażeniem!

Tak wygląda spełnienie moich marzeń pisali fani Karpiel-Bułecki.

A wam jak podoba się dom, który zaprojektował Sebastian Karpiel-Bułecka? My jesteśmy zachwyceni zarówno domkiem, jak i artystycznymi zdolnościami samego architekta. 

 

Więcej o: