Córka Lisa i Rusin została jedną z WAGs? Ponoć jej nowy chłopak to młody, znany piłkarz. Mamy zdjęcia

Pola Lis podobno ma nowego chłopaka. Wybranek córki dziennikarzy to młody, zdolny piłkarz młodzieżowej kadry FC Liverpool.

W marcu ubiegłego roku informowaliśmy o tym, że Pola Lis rozstała się z chłopakiem, Andrzejem Opłatkiem, z którym związana była przez 4 lata. Córka znanych dziennikarzy ponoć bardzo to przeżywała, a jej Kinga Rusin kupiła jej z tego powodu psa rasy pomeranian, by choć trochę ulżyć jej w cierpieniach.

Opłakiwanie byłego chłopaka to najwyraźniej przeszłość, ponieważ (jak donosi Pudelek), znalazła już nowego. Jej aktualny wybranek to młodszy od niej o 3 lata, dobrze zapowiadający się polski bramkarz, Kamil Grabara. Mimo iż ma dopiero 19 lat, już od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry FC Liverpool. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Są blisko, mają wspólne pasje, oboje są młodzi, więc to że się spotykają nie powinno nikogo dziwić - informuje źródło Pudelka.

Kamil ponoć zdążył już poznać znanych rodziców Poli. Wskazuje na to chociażby jedno ze zdjęć, które Lis zamieściła ze swoim ojcem na Instagramie.

Oznacz fotografa - pisał wówczas w komentarzach Kamil.

Pola i Tomasz Lisowie na spacerzePola i Tomasz Lisowie na spacerze Instagram / Pola Lis

Natomiast to, jak flirtowali mogliśmy obserwować już w grudniu minionego roku.

Pola Lis i Kamil Grabara flirtują na FacebookuPola Lis i Kamil Grabara flirtują na Facebooku Twitter / Pola Lis

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.