Pola Lis rozstała się z chłopakiem? Córka Rusin OSTRO o rewelacjach tabloidu. "Nigdy nie dałam powodu, by..."

Pola Lis rozstała się z chłopakiem? Takie informacje podało właśnie "Na Żywo". 20-latka odpowiada i to w ostry sposób!

Pola Lis od czterech lat związana jest z Andrzejem Opłatkiem, z którym połączyły ją wspólne pasje. 20-latka poznała go na zawodach jeździeckich w Michałowie, a później okazało się, że oboje uwielbiają też kitesurfing. Pola i Andrzej wydawali się więc być bardzo zgraną parą, ale jak właśnie podało "Na Żywo" ich związek jest już przeszłością.

Ponoć Pola bardzo źle to zniosła, a jej matka Kinga Rusin kupiła jej z tego powodu psa rasy pomeranian, by choć trochę ulżyć jej w cierpieniach. Ile jest w tym wszystkim prawdy? Wiele mówią słowa samej zainteresowanej, która postanowiła odnieść się do tych rewelacji i na swoim profilu ostro je skomentowała.

Do wszystkich portali plotkarskich i ludzi, którzy uważają, że mogą bezkarnie opowiadać kłamstwa na mój temat: Nie jestem osobą publiczną. Jestem osobą prywatną. Rozumiem, że szukacie taniej sensacji, ale nie szukajcie jej tam, gdzie jej nie ma. Nie raz wasze słowa mnie zabolały, ale nigdy ich nie skomentowałam. Do dzisiaj. Nigdy nie dałam wam powodu, żeby o mnie w ogóle mówić. Bardzo chronię swoją prywatność i nie dziele się nią z całym światem. To, co robię, jak robię i kiedy robię nie jest waszą sprawą. Zajmijcie się pisaniem o ludziach, którzy tego chcą. Dajcie mi i moim bliskim spokojnie żyć. Ps. To, co piszecie jest dziennikarskim dnem i tego najbardziej powinniście się wstydzić.

Pola Lis komentuje plotkiPola Lis komentuje plotki Instagram.com/ Pola Lis/ Screen

 

AW

Pola Lis "ociepla wizerunek" ojca? Kpi z tabloidów i na Instagramie pokazuje kolejne zdjęcie. Tej odpowiedzi nie powstydziłby się sam Tomasz Lis

Więcej o:
Komentarze (24)
Pola Lis rozstała się z chłopakiem? Córka Rusin OSTRO o rewelacjach tabloidu. "Nigdy nie dałam powodu, by..."
Zaloguj się
 • Gość: Janka Lorenska

  Oceniono 29 razy 11

  nie Polu, nie jestes osoba prywatna, bo pozwalasz na publikowanie swojej facjaty w roznych plotkarskich czasopismach. Powinnas zrozumiec, ze albo prywatnosc albo brylowanie w plotkarskich mediach czytanych przez gospodynie domowe...

 • Gość: analityk absurdów

  Oceniono 22 razy 10

  A kto opowiadał na prawo i lewo jak to córeczka na studia do Stanów się wybiera, jak przeżyje rozstanie z chłopakiem... Kto zamieszcza gdzie się da zdjęcia z córeczką z mega wypasionych wakacji... Kto opowiadał o jej tęsknocie za krajem i rezygnacji ze studiów w Stanach... O tragicznych warunkach zakwaterowania pieszczoszka tamże... I to ma być ochrona prywatności?

 • Gość: rta

  Oceniono 17 razy 9

  "a jej matka Kinga Rusin kupiła jej z tego powodu psa rasy pomeranian"
  kwintesencja pustactwa

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 7

  No proszę jaka zmiana.. Rusin i jej mąż -były nie chcą.Przez lata robiliście wszystko żeby być na "fali" Teraz się dziwicie? Śmieszne.Pamietam jak Lis pracując w TVP usilnie pisał żeby móc pojechać do Ameryki.I pamiętam jak jego była żona odkrywała jakie to męki przeżywała w USA ..Dajcie spokój albo wreszcie zajmijcie się hodowlą np.kur.I tak mieliście dużo szczęścia w życiu . Bo żadne z was orły.

 • Gość: trolololo

  Oceniono 31 razy 7

  I ma dziewczyna rację. To jej sprawa kto ją posuwa. ;-)

 • Gość: Osoba prywatna

  Oceniono 16 razy 6

  Retusz roku!!! Na żywo paskuda.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 5

  Obłuda też jest dziedziczna.
  Najpierw chwali się na instagramie zdjęciami z chłopakiem a teraz chroni prywatność.
  Typowa, pusta celebrytka.

 • Gość: oik

  Oceniono 4 razy 4

  tysiące Polskich dziewczyn jest milion a ładniejszych ona jest niezbyt

 • Gość: ok

  Oceniono 15 razy 3

  ZDJĘCIE NR 12...NOGI PO MATCE,SŁUPOWATE.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX