Woźniak-Starak świętowała 40. urodziny. Bawiła się z koleżanką z "Azji Express". Większym zaskoczeniem jest inny gość

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zdjęciami z imprezy urodzinowej. Wśród gości Agnieszka Włodarczyk i... znany zagraniczny aktor!

Agnieszka Woźniak-Starak 15 kwietnia skończyła 40 lat. Mąż, Piotr Woźniak-Starak, obiecał jej królewskie przyjęcie, na którym ma się pojawić 200 osób. Z powodu natłoku pracy dziennikarki, impreza musi jeszcze trochę poczekać. Tymczasem, odbyło się skromniejsze spotkanie w gronie znajomych.

Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie zdjęciami i filmikami z gośćmi. Pokazała też, jakie dostała prezenty. Wśród zaproszonych na przyjęcie znalazła się Agnieszka Włodarczyk. Panie poznały się na planie "Azji Express" w 2016 roku. Jak widać, pomimo zakończenia programu ich znajomość nadal trwa. 

<<<ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Większym zaskoczeniem jest inny gość. To Bill Pullman! Woźniak-Starak miała okazję go poznać podczas Świąt Wielkanocnych, które spędziła w Zakopanem.

Goście wyglądali na zadowolonych ze spotkania. My jednak czekamy na tą "królewską" imprezę. Jesteście ciekawi, kto się na niej pojawi?

MT