Woźniak-Starak urządzi żonie królewskie przyjęcie z okazji 40. urodzin. Znamy szczegóły. Jest jednak jeden problem

Piotr Woźniak-Starak szykuje dla swojej żony, Agnieszki wielka imprezę z okazji jej 40. urodzin. Niestety, świętowanie będzie musiało poczekać, ponieważ prezenterka jest obecnie bardzo zapracowana.

Agnieszka Woźniak-Starak w najbliższą niedzielę, czyli 15 kwietnia, będzie obchodzić okrągłe, czterdzieste urodziny. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak już zadbał o to, żeby ten wyjątkowy dzień prezenterka spędziła jak najlepiej i żeby zapamiętała go do końca życia.

Biznesmen szykuje dla swojej ukochanej huczną imprezę, na której ma się pojawić nawet 200 osób.

Piotr już zajął się organizacją urodzinowego przyjęcia, liczba gości może przekroczyć nawet 200 osób. Jednak teraz Agnieszka ma mnóstwo pracy i w ogóle nie ma czasu, by odpowiednio uczcić swoje święto – zdradziła "Faktowi" koleżanka prezenterki.

Agnieszka Woźniak-Starak lada dzień wylatuje na nagrania 3. edycji programu "Azja Express", w związku z czym świętowanie będzie musiało poczekać. Wrócić ma mniej więcej w połowie maja.

Będą świętować, jak Aga wróci z nagrań trzeciej edycji "Azja Express". Wylatuje tam jeszcze w tym miesiącu, a wraca w maju – dodała na koniec informatorka "Faktu".

Myślicie, że szykuje się towarzyska impreza roku? Kogo się na niej spodziewacie?

AG

Woźniak-Starak o nadchodzącej edycji 'Azji Express'. Mówi o nowych uczestnikach. Komentuje też udział Karolaka

Więcej o:
Komentarze (51)
Piotr Woźniak-Starak organizuje huczne przyjęcie z okazji 40. urodzin swojej żony, Agnieszki Woźniak-Starak. Wyda na nią fotrunę!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bonenecklace

  Oceniono 54 razy 38

  Patrzę na tego niby milionera, i co widzę? Karaczana, który do tego wygląda jak plastuś. Nasuwa się pytanie: czy też by na niego spojrzała, gdyby nie miał tylu zer na koncie? A ona, cóż. Naciągnięta twarz i usta, zero kobiecości. Sorry, ale wolę naturalnie pięknie kobiety, których na ulicy jest na pęczki. Jest mi szczerze żal tych ludzi, ale chyba jeszcze bardziej tych, którzy się tak ich życiem podniecają. Już niejeden raz się przekonaliśmy, że to co widać na pozowanych zdjęciach i przed kamerą, to zwykła maska. W głębi ci ludzie muszą być naprawdę nieszczęśliwi, bo jaką można mieć radość z życia, kiedy tak naprawdę można kupić wszystko? Tak więc z mojej strony współczucia.

 • Jagla Aga

  Oceniono 28 razy 28

  To faktycznie zapracowana jak ma wyjechac "lada dzien".

 • alicjads

  Oceniono 48 razy 24

  Ona ma dopiero 40 lat?! Wyglada na co najmniej 5-6 wiecej...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 34 razy 16

  Które to Piotr a które Agnieszka na zdjęciu?...

 • musimusi

  Oceniono 15 razy 13

  Kogo my się spodziewamy? To nieistotne.jedno pewne że Szulim na pewno byłaby zaskoczona gdyby spotkała Rabczewską w wychodku. No i wydarzenie roku murowane:-)

 • lubella69

  Oceniono 13 razy 11

  "Myślicie, że szykuje się towarzyska impreza roku? Kogo się na niej spodziewacie?" Spodziewamy się Pani Kokainy w ilościach o jakich nie śniło się Cezaremu P. ........ Czy ją ktoś badał w tej telewizji pod tym kątem?

 • szabepio

  Oceniono 10 razy 10

  Niech zaproszą Dodę i urządzą damskie zapasy w kiślu. Jest okazja zeby panie dały sobie po mordzie. Wydaje mi sie ze w gruncie rzeczy o tym marzą.

 • 23tryt

  Oceniono 10 razy 10

  jakby temu z lewej na zdjęciu dobry makijaż nałożyć to wyglądaliby jak bliźniacy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX