Fanka Popka nadal traci wzrok przez tatuaż oczu. Szczegóły zdradziła w "DD TVN". Jej wyznania? Zaskakujące

Aleksandra Sadowska, która wytatuowała sobie gałki oczne, pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN". Okazuje się, że wcale nie żałuje swojej decyzji.

Jak się okazuje, Aleksandra Sadowska od wielu lat marzyła o wytatuowaniu sobie gałek ocznych. Wybrała salon, który cieszył się dobrymi opiniami. Już podczas zabiegu przestała widzieć na jedno oko, a w drugim doszło do pogorszenia wady. W studiu "DD TVN" opowiedziała, dlaczego się na to zdecydowała i czy była świadoma konsekwencji, jakie mogą się pojawić.

Pomysł pojawił się 5 lat temu. Podobało mi się to. Kiedy byłam gotowa, zdecydowałam się na zabieg - powiedziała.

Aleksandra SadowskaAleksandra Sadowska Screen z DDTVN

Wyznała, że w internecie nie trafiła na przypadki, w których doszło do przykrych konsekwencji. Znalazła więc tatuażystę, który cieszył się dobrymi opiniami i już wykonywał takie zabiegi. Trafiła jednak na osobę, która doprowadziła ją do trwałego kalectwa.

Nie przestrzegano mnie. W internecie nie ma konkretnych zdań, że można stracić wzrok. Nie znalazłam też takich przypadków - powiedziała.

Sadowska zdawała sobie sprawę, że coś może się nie udać.

Brałam pod uwagę ryzyko, bo tak naprawdę każda modyfikacja czy operacja wiąże się z ryzykiem. Bałam się trochę przed zabiegiem, ale przed spełnianiem marzeń ten strach zostaje gdzieś w tyle - wyznała.

Prokuratura postawiła tatuażyście już dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy nieudzielenia pomocy podczas zabiegu, drugi - spowodowanie uszczerbku na zdrowiu w postaci trwałego kalectwa. Dziewczyna jest pod opieką specjalistów. Nie ma raczej szans na powrót wzroku w prawym oku, jednak z lewego będzie miała wydobyty tusz.

Na pytanie czy żałuje tego, co zrobiła, odpowiedziała:

Samej decyzji wytatuowania wzroku nie żałuję. Żałuję wyboru tatuatora - powiedziała. - Nikogo nie naśladowałam. Chcę być sobą - dodała.

Mimo sytuacji, która ją spotkała, popiera osoby, które marzą o podobnym zabiegu. 

Przestrzegałabym kogoś, kto chce to zrobić pod wpływem chwilowej mody. Ale jeśli ktoś jest zdecydowany na 100 proc., to poleciłabym wybór dobrego tatuatora.

Przypomnijmy, że decyzję Sadowskiej mocno skrytykował sam Popek. Po jego wyznaniu, fanka wstawiła na swój Instagram wymowne zdjęcie: 

Co o tym wszystkim myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (60)
Ola Sadowska, fanka Popka wytatuowała sobie gałki oczne. Teraz gościła w "Dzień dobry TVN"
Zaloguj się
 • Gość: Lulaby

  Oceniono 38 razy 34

  Głupota ludzka nie ma granic!

 • Gość: m

  Oceniono 30 razy 30

  "Samej decyzji wytatuowania wzroku nie żałuję" Wytatuowania WZROKU! Kumacie? Wszystko jest ok, laska wytatuowała sobie WZROK na czarno, więc oczywiste, że widzi na czarno. Tak miało być.

 • homesicalien

  Oceniono 22 razy 22

  Ona sama siebie obraża tym co mówi i robi, a dziwi się, że obrażają ją inni.

 • atmt

  Oceniono 21 razy 21

  I jest kolejna kandydatka do Tańca z gwiazdami, albo innego Azja Express. I tak się to gó...o kręci.

 • Gość: smok

  Oceniono 17 razy 17

  Brak rozumu.

 • Gość: Jolka

  Oceniono 12 razy 12

  To bardzo młoda dziewczyna, która zrobiła coś tak głupiego, że aż nie do pojęcia. Jaką szkołę skończyła? co będzie robiła w życiu? kto ją zatrudni? jakie ma ambicje życiowe oprócz bycia obecnie młodym, a za 30 lat starym dziwadłem, które przerazi własne dziecko, o i le będzie je miała? No i przede wszystkim: gdzie byli jej rodzice, gdy podejmowała decyzje, które zaważą na jej dalszym życiu i to niestety nie pozytywnie? I dlaczego w ogóle pokazuje się ją w telewizji i mediach? to nie jest nikt, z kogo można brać przykład.

 • Gość: margot452

  Oceniono 11 razy 11

  Ciekawe, czy za 30 lat jako ślepa staruszka też stwierdzi "nie żałuję"?
  Pewnie tak, głupota się z wiekiem pogłębia.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 11 razy 9

  Dzień dobry TVN i inne dzień dobry - telewizje ostatnio promują prostaków, ludzi mało inteligentnych nie mających nic ciekawego do powiedzenia i beztalencia. Pokazują to czego jest już od groma w internecie byle by tylko zaszokować? I nie stracić oglądalności? To jest chore telewizja się stacza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX