Chciała wyglądać jak Popek i... wytatuowała sobie oczy. Teraz traci wzrok. W sieci ostry hejt: Mózgu zabrakło

Ola z Wrocławia poszła w ślady swojego idola i wytatuowała sobie oczy. Przez niekompetencję tatuatora traci wzrok.

Ola, młoda dziewczyna znana na Instagramie jako anoxi_cime, wzorem Popka wytatuowała sobie oczy na czarno. Już w czasie zabiegu przestała widzieć na jedno oko, teraz traci wzrok w drugim. 

Po wyjściu ze studia czuła, że coś jest nie tak, ale tatuator uspokajał ją, że wszystko przebiega jak należy. Przez dwa tygodnie po zabiegu czuła się źle, miała silne bóle. Zgłosiła się do szpitala, gdzie stwierdzono obumarcie tęczówki, która doprowadziła do zaćmy. Musiała przejść trzy operacje. Niestety, nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów.

Nastolatkę zalała fala hejtu. Internauci zarzucają jej głupotę, bezmyślność i uświadamiają ją, że "będzie żałować tego do końca życia". Ironizują, że "Popuś" (tak nazywają rapera) na pewno się cieszy z tego, że chciała być jak on.

Popuś pewnie dumny z Ciebie jest. Pewnie sobie nucisz pod nosem 'jestem królem...'
Nawet mi Ciebie nie szkoda... Młoda i głupia...
Warto było za 200pare polubień się kaleczyć? Matka Ci dała ciało i zdrowie, ale mózgu zabrakło to i zdrowie się skończyło - piszą.

Ola odniosła się do negatywnych komentarzy. Stwierdziła, że pogodziła się ze swoją sytuacją i "chwile smutku ma już za sobą". Oznajmiła, że "nie będzie zamykać się w piwnicy tylko dlatego, że tatuator uszkodził jej oko". Zwróciła się także do hejterów z pytaniem, skąd w nich tyle jadu i nienawiści.

Nie macie prawa krytykować mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia, jeśli sami pijecie, palicie (grozi zaćma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera [sic!], tatuażysty, gdzie możecie zarazić się wzw c lub hivem [sic!], przechodzicie na czerwonym świetle, jecie syfiaste jedzenie trując organizm itp. - napisała.

Wyznała także, że nie wzorowała się na Popku, jak każdy ją o to posądza. Poznała go mając już wydziarane oczy, a tatuaż miała zaplanowany "jeszcze jak nie miała pojęcia o jego istnieniu". To niestety jest mało przekonujący argument.

Nie wzorowałam się na Popku, on ma zielone białka jak już - dodała.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni dodają jej otuchy i życzą zdrowia, inni ją atakują i piszą, że "wzroku nie masz do końca życia i widzę, że mózgu także". Ostrzegają ją także, żeby nie broniła zabiegu, że on sam nie jest czymś złym, tylko jego wykonanie może zniszczyć zdrowie, bo "inne małolaty pójdą i zrobią to samo". Wielu zastanawiało się także, co na to jej rodzice.

Od dość dawna jestem prawnie osobą dorosłą. Ale rodzice szanują i akceptują moje decyzje i marzenia. Choć wiadomo, nie byli zachwyceni kiedy dowiedzieli się, że tatuator spartaczył zabieg. Ale czasu się nie cofnie - odpisała.

To niejedyny przypadek, kiedy młoda osoba dąży do wyglądu, jakim charakteryzuje się raper Popek. Kilka lat temu głośno było o chłopaku, który chciał mieć na twarzy blizny jak swój idol i pociął sobie twarz. Co gorsze, sam raper wyznał, że:

Mówicie, że słuchają mnie 12-latkowie, a to nie prawda, bo słucha mnie w ch*j 8-latków.

Oby tylko zachowali więcej rozumu.

AW

Więcej o:
Komentarze (30)
Popek inspiruje młode osoby, które chcą wyglądać jak on. Dziewczyna teraz traci wzrok
Zaloguj się
 • Gość: margot452

  Oceniono 45 razy 45

  Czyli Chazan miał racje - bez mózgu można żyć....
  BTW - co to jest Popek?

 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 24

  Żywy dowód na istnienie selekcji naturalnej.
  Przykład jednostki kalekiej umysłowo.

 • Gość: 434

  Oceniono 19 razy 17

  I takiej durniej cipie, która jeszcze w swoim nic niewartym życiu złotówki nie zarobiła i nie wpłaciła do wspólnego NFZtowskiego koszyczka, społeczeństwo ludzi ciężko schorowanych musi zafundować koszmarnie drogie leczenie.

 • Gość: zulugula

  Oceniono 24 razy 16

  Otóż młoda damo MAMY PRAWO cię krytykować,obrażać itp.itd ponieważ gdy wrzucasz swoje zdjęcia do sieci sama dobrowolnie wystawiasz swoją głupotę na komentowanie. Więc morda w kubeł i do psychiatry!! Bo teraz przez swój idiotyzm polecisz do lekarza na NFZ oni zrobią ci zabieg za który MY!!!!! Będziemy płacić!!!! Że też zwlikwidiwali komory gazowe i trzeba utrzymywać takie ścierwa

 • kac

  Oceniono 16 razy 16

  Nie hejt tylko diagnoza...

 • Gość: ginztonickiem

  Oceniono 16 razy 14

  i teraz z moich podatków będzie szła kasa na opieke nad idiotką

 • Gość: HEJCIO

  Oceniono 11 razy 11

  Myślałaś że laserami będziesz strzelać, tej młoda? Dobrze że jeszcze hejty może czytać :)

 • remo29

  Oceniono 9 razy 9

  Jakie czasy, tacy idole, nie mam słów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  ladna dziewczyna i wyglada jak ufoludek,gdzie rodzice,ktorzy wyperswadowaliby ten glupi pomysl,co z tego ,ze byla pelnoletnia,ktory rodzic cgce miec dobrowolna kaleke,mozna przeciez wplynac

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX