Fanka Popka traci wzrok przez tatuaż oczu. Głos zabiera teraz sam raper. Nie przebiera w słowach

22-letnia Ola wytatuowała sobie oczy. Przez niekompetencję tatuażysty traci wzrok. Teraz głos w sprawie zabiera Popek, jej idol.

Jakiś czas temu pisaliśmy o Oli z Wrocławia, która chciała wyglądać jak Popek. Idąc w ślady swojego idola, wytatuowała sobie oczy. Zabieg przeszła rok temu. W jednym oku już straciła wzrok. W drugim zmiany są nieodwracalne i też może przestać na nie widzieć.

Diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Mój świat się zawalił - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz głos w sprawie zabiera sam Popek. W rozmowie z Party.pl wyznał, że nie zgadza się na takie zachowanie swoich fanów.

Zrobiło mi się smutno. Fani nie powinni tak robić, nie powinni skakać za mną w ogień. Ja też kocham Tupaca, ale w łeb bym sobie za niego nie strzelił. Nie powinni ciąć sobie twarzy, robić oczu. Ja tę dziewczynę gdzieś widziałem, zrobiłem sobie z nią zdjęcie. Na początku myślałem, że jest spoko, że może przez to nie dostanie pracy. Ale zaczęła tracić wzrok... - zaczął raper.

Popek nawiązał do innego swojego fana, który pociął sobie twarz.

Jak dowiedziałem się, że ten Karol pociął sobie mordę, to zareagowałem tak, jak zareagowałem. Po prostu dostał ode mnie taki opie*dol na Youtubie w filmiku. Tutaj mogę życzyć tylko powrotu do zdrowia tej dziewczynie albo tego, żeby ta ślepota stanęła w miejscu - kontynuował.

Raper uważa, że cała sytuacja może być lekcją dla innych. Nie przebiera w słowach.

Niech to będzie przestroga dla innych polskich dzieciaków, żeby nie cięli sobie jednak mordy, nie robili tatuażu oczu. Jeszcze raz powtarzam: TO JEST CHORE. Ja patrzę na to ze swojej perspektywy. Król jest tylko jeden, a wy tak nie róbcie - dodał. 

Jak podał wcześniej "Super Express", do prokuratury zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tatuażystę Oli. Sam główny zainteresowany nie chce komentować całej sprawy. Prawnicy dziewczyny informują, iż ich klientka nie jest jedyną osobą, poszkodowaną przez tego tatuażystę.

JT

Więcej o:
Komentarze (151)
Popek o fance, która traci wzrok przez tatuaż oczu. Nie przebiera w słowach
Zaloguj się
 • jana2007

  Oceniono 94 razy 72

  Biedna dziewczynka..Życie sobie zmarnowała przez własną głupotę i jakiegoś marnego idola...Ja nawet o nim nie słyszałam, a ona traci przez niego wzrok...Masakra

 • Gość: elcia

  Oceniono 66 razy 64

  Różne rzeczy sie wyprawiało w młodych latach. Ale coś takiego nawet by mi sie nie przysniło. Masakra

 • Gość: yuraa

  Oceniono 77 razy 53

  na swój sposób ta informacja jest zabawna, humorystyczna wręcz.
  absolutnie mi jej nie żal.
  każdy ma prawo spier.... sobie życie

 • Katarzyna Kobinska

  Oceniono 54 razy 50

  Głupia dziewczyna jakaś psychofanka tego buraka Popka i teraz płacze z glupoty

 • dylesid

  Oceniono 48 razy 46

  Kilka razy widziałem komentarze tej dziewczyny na FaceBooku (grupy wegańskie). Już na pierwszy rzut oka widać było, że ta dziewczyna ma coś nie tak z psychiką. Przy tak drastycznych i ryzykownych zmianach wyglądu powinien być obowiązek przedstawienia zaświadczenia od psychiatry. I nie mówicie, że jej sprawa, bo będzie się leczyła prawdopodobnie na NFZ, czyli za wspólne pieniądze.

 • Gość: pinokio

  Oceniono 44 razy 42

  Sorry , ale ta panna nie jest normalna...No i jaki raper? Zwykły kryminał miauczący w stylu hip- hop polo...

 • pan.szklanka

  Oceniono 37 razy 29

  Podobno ślepi mają wyczulone inne zmysły. Jak się lasce słuch wyczuli, dopiero pozna co zrobiła.

 • wujekdolf

  Oceniono 39 razy 21

  niech se zaszyje...jeszcze zabrudzi nasz genom głupotą (się powieli).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX