Dramatyczne wyznanie fanki Popka, która traci wzrok przez tatuaż oczu. "Diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Mój świat się zawalił"

22-letnia Ola wytatuowała sobie oczy. Przez niekompetencję tatuażysty traci wzrok. Teraz w dramatycznej rozmowie wyznaje, co przeszła.

W październiku tego roku pisaliśmy o Oli z Wrocławia, która chciała wyglądać jak Popek. Idąc w ślady swojego idola, wytatuowała sobie oczy. Po tak inwazyjnym i niebezpiecznym zabiegu, zaczęła tracić wzrok. 22-latka w rozmowie z "Super Expressem" wyznała, dlaczego podjęła decyzję o tak drastycznej zmianie w swoim wyglądzie:

Marzyłam o pracy w show-biznesie, o graniu w teledyskach.

Na zabieg poszła do renomowanego, warszawskiego studia.

Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję. Jeszcze w trakcie zabiegu przestałam widzieć na jedno oko. Mówiłam, że dzieje się coś złego. Tatuażysta stwierdził, że to normalne, że zaraz przejdzie - opowiada ze łzami w oczach.

Ola zabieg przeszła rok temu. W jednym oku już straciła wzrok. W drugim zmiany są nieodwracalne i też może przestać na nie widzieć.

Diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Mój świat się zawalił - wyznaje.

Jak podaje "Super Express" do prokuratury zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez tatuażystę Oli. Sam główny zainteresowany nie chce komentować całej sprawy.

O wszystkim mogę opowiedzieć prokuratorowi - odpowiedział krótko.

Jak się okazuje, prawnicy Oli, Igor Sikorski oraz Paweł Jagielski informują, iż ich klientka nie jest jedyną osobą, poszkodowaną przez tego tatuażystę.

Doprowadził do ciężkiego uszczerbku zdrowia, a dodatkowo nie udzielił naszej klientce pomocy, gdy ta o nią prosiła. Ona sama liczy zaś na to, że tatuażysta będzie miał zakaz wykonywania takich zabiegów. Zwłaszcza że zgłaszają się do nas kolejne pokrzywdzone przez tego człowieka osoby.

AG

Więcej o:
Komentarze (376)
Dramatyczne wyznanie fanki Popka, która traci wzrok przez tatuaż oczu. "Diagnoza zabrzmiała jak wyrok. Mój świat się zawalił"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pan.szklanka

  Oceniono 233 razy 211

  Uważam, że zabieg tatuowania oczu powinien być refundowany przez NFZ. W pakiecie z podwiązaniem jajowodów, względnie wazektomią.

 • minkat

  Oceniono 155 razy 153

  to ten facet co wydal z siebi "pi... nad glowa"? i on jest jej idolem?

  uwazam, ze ta pani na wszelki wypadek powinna sie jakos ubezplodnic, zanim urodzi dzieci i im zrobi krzywde bo w tym wypadku to nie glupota mlodosci, a wlasnie zwykla permanentna glupota, ktora z wiekiem nie przechodzi.

 • boo-boo

  Oceniono 123 razy 121

  22 lata i siano we łbie- soczewki koloryzujące sobie mogła kupić, a nie gałkę oczną tatuować.

 • mineteman

  Oceniono 109 razy 99

  Droga Olu, aby poradzic sobie i przezyc w spoleczenstwie, trzeba miec odrobinke szczescia w postaci w miare rozgarnietych rodzicow. Zawiedli cie 2 razy. Poprzez przekazanie ci pewnych genow oraz brak opieki.

 • smileykkk

  Oceniono 97 razy 97

  oczy sobie tatuowac... ja p...:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX